Sayfa 412/579 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4628 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    iyi aksamlar bu pvt göstergesi beni çok cezbetti diğer katlayan adese ve ozgyo yü görünce kısmetse 3 ay vade koydum yarın için bi 250 bin lot almayı düşünüyorum ama kaçırmak ta istemiyorum tekrar 1.09 görürmü ostim beklemelimiyim yosa yarın 1.14 ten almalımıyım 4-5 kuruş için kaçırmak ta istemiyorum uzman arkadaşların fikirlerini alabilirmiyim
    Bence o parayı ostim e gömme. Birçok sağlam , ucuz hisse var. Onlara paylaştır. Bu piyasada , bu parayı ostime bağlarsan , seni ham yaparlar. Gene de karar senin. Borsa bu , ostim 2 TL. de olabilir , 1-2 ay önceki gördüğü fiyat olan 0,80 TL. ye de düşebilir.Galip in kağıtlarından Mepet ve Van gıda ya bak 3-5 ay öncesine göre , yarı fiyata indiler Milleti perişan ettiler.. Bu örnekleri de düşünerek dikkatli yatırım yap derim. Borsa şu aralar çok riskli. Herkese kaybettırıyorlar.

2. Ostim Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde Şirketimiz tarafından yatırım amaçlı olarak yapılmasına karar verilen KDV hariç 13.500.000 TL tutarlı, yaklaşık 8850 m2 inşaat alanlı bina yatırımının, inşaat ruhsatı alım tarihinden itibaren 9 ay süre içerisinde geçici kabule hazır hale getirilmesi Fırat Tahin ve Susam Sanayi A.Ş. ile yapılan inşaat yapım sözleşmesinde hükme bağlanmıştı.

İnşaatı tamamlanma aşamasında olan bina geçici kabule hazır hale geldiğinden, Fırat Tahin ve Susam Sanayi A.Ş. yetkilileri ve Şirketimizin yetkilileri tarafından 31.12.2018 tarihinde geçici kabul açısından incelemeler yapılmış, sözleşmeye uygun olduğu ve geçici kabule engel bir durum olmadığı tespit edilmiştir. Bu duruma ilişkin yapım işleri geçici kabul tutanağı 02.01.2019 tarihinde düzenlenerek taraflarca imza altına alınmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla...
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Ostim Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde Şirketimiz tarafından yatırım amaçlı olarak yapılmasına karar verilen KDV hariç 13.500.000 TL tutarlı, yaklaşık 8850 m2 inşaat alanlı bina yatırımının, inşaat ruhsatı alım tarihinden itibaren 9 ay süre içerisinde geçici kabule hazır hale getirilmesi Fırat Tahin ve Susam Sanayi A.Ş. ile yapılan inşaat yapım sözleşmesinde hükme bağlanmıştı.

İnşaatı tamamlanma aşamasında olan bina geçici kabule hazır hale geldiğinden, Fırat Tahin ve Susam Sanayi A.Ş. yetkilileri ve Şirketimizin yetkilileri tarafından 31.12.2018 tarihinde geçici kabul açısından incelemeler yapılmış, sözleşmeye uygun olduğu ve geçici kabule engel bir durum olmadığı tespit edilmiştir. Bu duruma ilişkin yapım işleri geçici kabul tutanağı 02.01.2019 tarihinde düzenlenerek taraflarca imza altına alınmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla...
    Etkisi ne olur yada bir etkisi olurmu

4.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Etkisi ne olur yada bir etkisi olurmu
    tavan olcagini sanmam 115 se gider oda endekse bagli doner arti acip arti kapasa dua ederim

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hayirlisi bakalim... Beklemekten baska caremiz yok gibi ...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Bu haberin hiç bir etkisi olmaz bence ekstra bir durum değil çünki..

7.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Bu haberin hiç bir etkisi olmaz bence ekstra bir durum değil çünki..
    Dediğiniz gibi zaten bilinen satın alınan bir haberdi görünen o ki etkiside yok teorik eşleşme 06 seviyesinde

8. Ayrıca 812.036 lot açık işlem olmuş 1,068 ortalama ile ama bu seviyelerden tahta sahibinde başka kimsenin açık yapacağını düşünmüyorum

Sayfa 412/579 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •