Sayfa 413/999 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Onu diyorum ya, hukuku duzelt Hakim korkmasin.

Hakimlerimiz de bu toplumda yetismis kisiler, onlar isi bilir.

Avustralya yapiyor, adam trafik cezalarini odememis, yolda yakaliyor, atiyor iceri, sonra onune bir telefon koyuyor, Avukatini mi ararsin, anneni mi bilmem, ama bu para yatmadan buradan cikamazsin diyor.

Ne insan hakki ne bilmem ne.

Avustralyali'nin odu kopuyor simdilerde, aldigi cezayi gidip aninda oduyor.

Hani bi laf vardir. kasinan bilmemneye ilac Bagdat'tan gelir diye, o hesap.
    Bizde yediğin haltın günlük para cezası 150 TL . Çaldığına karşılık yıllık 54 bin ödüyorsun.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi uzan Fransa da otel de kalıyor. O tür adamlar kaptırdığı kadar da kaçırmıştır. Feto her adamına bir milyon dolar verdi gittiği yerde ev alsın diye.
    Uzan imparatorluğu kendinden emin bir çeteydi, Uzan Pariste en az 5 * otelin kral dairesinde yaşayıp Fransız uzun bacaklı piliçleri yiyordur, ama Türkiyedeki parasal büyüklüğünün % 10 kadar fazlası değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben çok uzun vade geleceği düşünerek gümüş alırdım kg kg al koy at unut. Bu elektrikli otomobili dünyada tam oturduğunda. Gümüş daha çok kullanılacak altın gümüş rasyosunda çok açılma oldu.
    Belki 70 sene sonra degerlenir, iyi fikir.

Zaten bu adam neden Saadet'e oy verdi diyordum, sende saca surulecek akil yok.

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    EYT nin iptal edilmesi lazım. Primlerini normal ödeyip gerektiği şekilde emekli olanlara büyük haksızlık oluyor. Sayılar ortada. Bu kadar emekli artışı mantıksız. Bunu savunan herkes iktidarı muhalefeti sistemin dibine dinamit koymuş oldu.

Beyanlar ortada. Seçim zamanında kimler EYT hakkında konuştu ise parti bağımsız vatandaşın buna karşı çıkıp EYT olabilemez demesi lazımdı.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersen olmaz o iş.

Vatandaş eğitim sistemi çok zayıf olduğu için tuttuğu partiyi, futbol takımını, ve hatta oturduğu sitenin site yönetimini bile nasıl ne üzerinden eleştireceğini bilmiyor. Matematik zayıf olunca gerisi boş.

Bana rakamlarla gelin. Sloganlarla gelmeyin.

Ya arkadaş durup durup ergenliğinizi ortaya çıkaracaksınız ya. Anayasa açık hüküm maddesi vardır. Kazanılmış haklar iptal edilemez. Tabii size kolay a.q. ... Herşeyi playstation mantığı ile yapacaksnız ya..

5. Bu yasalarla olmaz yeni yasa çıkarsan geriye doğru işlemez. İktidar olunca kimsenin gözü açılmadan geriye doğru işleyen bir anayasa yapmak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Belki 70 sene sonra degerlenir, iyi fikir.

Zaten bu adam neden Saadet'e oy verdi diyordum, sende saca surulecek akil yok.
    Saadet işini sokup durma yav. Ben seçime oy vermek için gitmedim kime vereceğim belli değildi. Akülü araba ile kabini devirince sıkıntı oldu. Benim şu an partim yok. Durum böyle devam ederse CHP ile ittifak yapan Parti'ye veririm. Geçen seçim CHP ye verecektim ilk üç adayın ikisi gelecek partili o yüzden iyi parti ve Ünal Karamana verdim. Ama CB de kılıçtaroğluna verdim.

7. https://www.odatv.com/guncel/haluk-l...itti-120037595
    Halûk Denen Adamın özü evleri bitirmiş.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Onu diyorum ya, hukuku duzelt Hakim korkmasin.

Hakimlerimiz de bu toplumda yetismis kisiler, onlar isi bilir.

Avustralya yapiyor, adam trafik cezalarini odememis, yolda yakaliyor, atiyor iceri, sonra onune bir telefon koyuyor, Avukatini mi ararsin, anneni mi bilmem, ama bu para yatmadan buradan cikamazsin diyor.

Ne insan hakki ne bilmem ne.

Avustralyali'nin odu kopuyor simdilerde, aldigi cezayi gidip aninda oduyor.

Hani bi laf vardir. kasinan bilmemneye ilac Bagdat'tan gelir diye, o hesap.

Zaten hakimler o planları yapacak konumdaki herifin dediğinden çıkmaz, yoksa içeride hangi Fetöcü hâkimler varsa onlara yoldaş olurlar.

Ben daha güzelini anlatayım birisi Kuveytte gidiyor, bir bakıyor yollarda Lamborghiniler, Ferrariler, Maseratiler bir sürü kir pas içinde ultra lüks otomobiller.

Arkadaşına soruyor ulan bunlar ne diye, arkadaşı bir borcu vardır içeri atmışlardır, ne zaman borç ödenirse o zaman çıkar diyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 413/999 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •