Sayfa 414/784 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bu aşağılıkların şapkadan zarar yazmaları nedeniyle bu düşüş. Yoksa Rusya'da çok daha fazla iş yapan Enka niye bunun kadar düşmüyor. Biraz onurları varsa bedelsiz açıklarlar veya hisse geri alım yaparlar.
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortaklar

Sabah bunu gordum

https://www.reuters.com/business/ene...eft-2022-02-27

Bu TEKFEN’ in aldigi is sanirim

Acaba bunun icin mi zarar yazdilar

Pandorra’ nin artik Bir aciklama yapmasi gerek

Seffaflik tavan yapmis durumda
    Evet, öyle olması lazım. İşveren BP idi diye hatırlıyorum.
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Sabah açılışta viop ile makası gördünüz mü bilmiyorum amaaçılışta 18.55 viop dan alıp, bi kaç dakka içinde spotdan 19.55 sattım. İnanılmaz bir marj. Dediğim gibi, birileri sıkıştığı için garip fiyatlamalar oluyor ama şu an spot /vadeli gap i oldukça kapandı artık...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

4. Dogrudur balikci rusyadaki isin isvereni , cok ama cok buyuk dolandirildik siz sessiz kalmaya devam edin . Rusyadaki is ruble uzerinden 19.5 milyar ruble olarak alindi dolar / ruble paritesi o zaman 60-61di yani 311 milyon dolar , su ana kadar o santiyede o gunku kurlarla 90 milyon dolar yani 6.7 milyar ruble zarar yazildi . Zarari ruble degerliyken yazdilar, simdi alacaklarin Hepsini alsalar bile dolar ruble oldu 105 civari , alacagin dustu 60 milyon Dolara , bu sirket bizlere cok ama cok buyuk dumen yapti . Borsada bi yatirimin olur yanlis ata oynamissindir etmissindir bunlar ayri mevzu , bu sirketin bize yaptigi dupeduz hirsizliktir goz gore gore gaspdir hala fiyat konusuo millet . Ya kardesim bugun kazanirsin Yarin kaybedersin ongorulebilirlik guven 0 !! Bu sirkette barbut atiyoruz resmen , Algyo su aselsani hepsi kutur kutur artio millet cayir cayir seffaf bilancolarini yazdi yatirimcilarini mutlu mesut etti bizimki de bizi resmen gasp etti , birileri toplasin dursun simdi icerden karar alan seref haysiyet yoksunlari . Allah bu hirsizliginizin bedelini size odetsin colugunuz cocugunuzun bu isle alakasi yok demeyecem cunku sizi en cok yaralayacak o olur , onlardan ciksin . Cok insanin ahini aldiniz

5. Tamam bir taahhüt işinde pandemi ortamında zarar yazmaktan daha doğal bir şey olmaz bizim konumuz kar zarar değilki sen şirket olarak ortaklarını bu zarara zaten ortak ediyorsun kardeşim en azından şeffaf ol açık açık kar da zararda yazılsın bilelim sonra dön de ki evet biz bu zararı ettik şirket şuanda kar payı dağıtma konusunda kötü günlerden geçiyor ancak biz Tekfen olarak 500 milyon dolar fiyatlamayı kendimize hakaret sayarız bu hisse fiyatları çok düşük geri alım yapacağım de ulan almasan bile şunları senden duyan insanlara bir güven gelir ite çakala her gün hisse kaptırmaz ama nerdeee hırsız diyince sadece para çalmıyorlarki zamanımızı güven duygumuzu alayını çalıyor ********ler

6. Ortak , benim de demek istedigim bu . Santiyede zarar edilir her isten kar edemezsin, Hele ki pandemi ortaminda . Ancak zaten gecen sene yazdin rusyada zaten , sonra t bultende bu projeyi yapan marsta is yapar diye baslik attirdin 9 aylikta zarar yokken birden mi oldu bu zarar , arabistanda nerden cikti bi anda 96 milyon zarar, zaten yazdiniz kardesim gecen sene . Bak zarar yaziyor ruble degerliyken simdi ruble pul oldu , Senin alacagin da pul oldu yani . Alsa da gitti 30 milyon dolar en iyi ihtimal . Bunlar bu rublenin dusecegini bilmiyor muydu almadi mi kuresel lobilerden haberleri bilancoyu 1 gun onceye bosuna mu cekti . Noldu Ali pandir efendi yaziodun butce planlama ustu kar diye 800 mu o kar . Telegrama gittim yazdim boyle boyle diye Senin amacin ne diolar , sermayesnin 2 kati kar etti firma diyor adam bana , millet boyle keriz olmaya devam ettikce bugun burada Yarin baska yerde boyle yaparlar adama . Spk baskanindan denetcinin Amerika ofisine kadar yazdim durumu ama destek yok ; Herkes bugun ne olur , yok destek direnx gunluk al satci 2 milyar Dolar edecek sirket neden 500 milyona Kelepir satiliyor diyen yok bombos yorumlar

7. Aga tamam bu konularda haklıyız da başka şirketler 5 fk da gezerken biz 9 fk olursak adamlar yüzde 8 10 temettü verirken biz 3 verirsek millette salak değil yani piyasaya bakarsa bizim gibi duygusal bakmazsa satar çıkar yani teknik haberden önce gider tekniğe göre 19 geliyordu burda da yazdım herkes 2 sene burda beklemez satar geri alır bizde de suç var ekrana bakıyoruz sadece neyse bunların ne bok olduğunu yazmaya devam edelim de bize yaramazsa da yeni alacaklar kurtulur yapacak bişey yok

8.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Aga tamam bu konularda haklıyız da başka şirketler 5 fk da gezerken biz 9 fk olursak adamlar yüzde 8 10 temettü verirken biz 3 verirsek millette salak değil yani piyasaya bakarsa bizim gibi duygusal bakmazsa satar çıkar yani teknik haberden önce gider tekniğe göre 19 geliyordu burda da yazdım herkes 2 sene burda beklemez satar geri alır bizde de suç var ekrana bakıyoruz sadece neyse bunların ne bok olduğunu yazmaya devam edelim de bize yaramazsa da yeni alacaklar kurtulur yapacak bişey yok
    Yaz yaz bitmiyor. yeni sazanlar atlıyor. Şimdi Ky almasa çıkış yapamayacaklar. Paşa paşa yukarı çekip gel gel diyecekler. Ancak gel gör ki biz yazdıkça KY iştahı artıyor. " Demek ki pirim yapmadı, yapar" diye düşünüyorlar. En büyük yanılgı da böyle başlıyor. Bulaştık çamura çıkamıyoruz.

Sayfa 414/784 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •