Sayfa 414/1001 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sizinkinde katılmadığım tek husus kasten gaza getirme kısmı.
    İnsanlar psikolojikman etkileniyorlar.Zincirleme büyüyor etki.
    insan istese birbirine hem bu kadar fayda ve zarar veremez

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Son olaylardan sonra şunu gördüm.
    Bu başlık çoğu okurunu zincirleme şekilde etkiliyor.

Yükseliş günlerinde verilen coşkuyla bazen hesapsız alımlar yapılıyor.
    Düşüş günlerinde panik havası zincirleme etkiliyor.Sonra satanlar pişman oluyor.

Çok faydalı bilgiler paylaşılsa da başlığın böyle kötü bir etkisi de var.
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    panik yaptık sattık eluumizee verdiler... Buradaki en cahil adam bence bankanın MT sinden kat kat bilgilidir fon konusunda ama nedense ya millet birbirini gaza getirip sırf zarar etsin diye sattırıyor ya da genel olarak sürü psikolojisi olarak herkes sattım satttım diince baya kişi satıp çıkıyor ama o sıra fon artı yazıyor ve senin gelmen T2 eee tren kaldığı yerden devam ederken sen -4 geriden devam etmeye çalışıyorsun...

Beklentim herkesin daha profesyonel ve sükunet içinde düşünüp paylaşım yapması ama biz acemi borsacı gibi yüksekten alıp düşükten veriyoruz elimizdeki malı sonra yine yüksekten alıp düşükten veriyoruz.
    Ikinide alemsiniz
    Forumun amaci nedir?
    😀😀😀😀😀

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bunlari pmle konusalim
    Nivspapir taktik caliyor ������
    Webster postan dolu, sil dedik silmedin.
    Çaylak yazmaz oldu.
    Ben de diyorum ne yapıyor?
    Taktiği bizden yani üstadlardan öğrensin.
    TCD'ye ne zaman giriyoruz?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ikinide alemsiniz
    Forumun amaci nedir?
    ����������
    Foruma birşey demiyorum.Bilgi için süper faydalı.
    Sadece bir tespit yaptım
    Ama
    Dünkü panik anında burayı okumasaydılar en az yarısı satmazdı beklerdi.
    Haa tabi tam tersi de olabilirdi.Bir füze atılsa gece yarısı İran tarafından ertesi gün -3 daha gelirdi Bunuda kimse bilemez tabi.
    Hatta bu risk hala devam ediyor.Bu gece yada yarın sabah ne olacağı belli değil.

5. ben biraz daha ortalığın yatışmasını beklemeyi düşünüyorum bu sürede de mustafa üstad gibi kademe kademe alıma başlarım alım için geçen geçen sürede de fon pörtföyümün 3 te 1 iyle bistte zararı çıkarmaya çalışacağım.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Webster postan dolu, sil dedik silmedin.
    Nüvüs yazmaz oldu.
    Ben de diyorum ne yapıyor?
    Taktiği bizden yani üstadlardan öğrensin.
    TCD'ye ne zaman giriyoruz?
    Emmi temizliyorum temizliyorum aydin mesaj atip duruyor
    Kizla bulusacam 2 menu parasi fisekle yaziyor...

Emmi film yeni basliyor...abd ve iran bir araya gelmez ama sukunetin olacagina dair karsilikli aciklama yapana kadar ben tcd de yokum...
    Yarin belki 100k eib alirim. 100 k da tpf
    Nerden baksan tpf nin mk 40 i olacak gibi. Digeride fena degil allah simdilik bereket versin...lafa geldimi herkes bist usmani ama bistin nasil carpabileceginden kimsenin en ufak fikri yok...

Kardan zararmi
    Ana paranin eriyip gitmesimi
    Bence a sikki emmim...syg

Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    ben biraz daha ortalığın yatışmasını beklemeyi düşünüyorum bu sürede de mustafa üstad gibi kademe kademe alıma başlarım alım için geçen geçen sürede de fon pörtföyümün 3 te 1 iyle bistte zararı çıkarmaya çalışacağım.
    Aydin 2...

8. Arkadaşlar uzun zamandır değişik yatırım araçlarında ve son 4 aydır da yatırım fonlarını da buna dahil eden bir yatırımcı olarak, naçizane tavsiyem full satmak- full mala girmek kavramlarından uzak durmak..
    Oluşan düşüş sonrasında elimdeki hisse yoğunların yüzde ellisini elden çıkarmıştım, daha düşseydi alttan paçal yaparak ortalamamı düşürecektim. Bugün yarın iyiye gidiş olursa elimdeki yüzde elli ile ile yine fırsatları kaçırmayacağım.
    Borsa 113.200 üzeri kapanışlara başlarsa 115.500-120.000 hedefli sattıklarımı yerine koyarım. Yıllardır bu strateji ile ilerliyorum ve pek de üzülmedim. Her çıkışın mutlaka bir inişi, her inişin de mutlaka bir çıkışı vardır, panik olup full satma- full alma işleri insana kaybettiriyor. YTD..

Sayfa 414/1001 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •