Sayfa 415/966 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    istikbal bellona veya mondi... bunlardan hiçbirini alacak güce sahip değil bence. bu hayalden öteye gidemez diye düşünüyorum. ytd
    Özellikle alacak olduğu mutfak ve banyo ihalelerinin de orta ve- veya küçük seviyeli markalara ihtiyacı var. Bu nedenle orta seviyedeki istikbal veya daha düşük mondiyi almak zorunda. İkisini birden alırsa tadından yenmez. Ceo Ersin Serbes kayyuma geçen bu markalarla ilgilendiklerini söylemişti bi yerde.
     Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    18.05. 2017de başlattığı ikinci yükselişinde yaklaşık 70 günde kağıt 2.50 seviyelerinden 4.50 seviyelerine gelmisti. O zamanlar bazı arkadaşlar hatırlar belki bilançoya kadar yatay gideceğini bilançodan sonra veya önce kar satışlarının olacağını belirtmiştim. İki aylık yatay ve kar satışının ardından 3.60 seviyelerinden destek bularak yeni fiyatlamalarla tekrar yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Genel olarak arkadaşlar yatak sektörüne girmesini ve - veya bu yönde calışmalarının hisseyi götüreceğini inansalarsa ben daha çok istikbal bellona veya mondi markalarından en az birini alarak sektördeki öncülüğünü ele geçireceğine inanıyorum. Yeni açılan mağazalar konusuna gelince bunların kısa vadede faudası olmayacaktır. Raporda belirtildiği gibi bir mağazanın kendisini amorti edip kara gecmesi 2-3 yılı bulacaktır. Bu hissede sabredip iki üç yıl bekleyebilecek arkadaşlar varsa bu mağazaların kaymağını bilançolarda o zaman yiyeceklerdir. Su an için yeni açılan magazalar gider bölümünde yerini almıştır. Hikayesi ve Kapasitesi çok yüksek bu kağıda ortalama 3.75 ile alım yaparak tekrar aranızdayım. Biliyorum eskilerden beni sevmeyen bir çok kişi var burda. Ben cırtlak ses çıkarmaya doğru bildiklerimi paylaşmaya devam edeceğim. Herkese bol kazançlar

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

2. http://www.aksam.com.tr/ekonomi/davu...z/haber-581684

3. ben hissenin yatak hamlesine olumlu bakıyorum. haberi daha öncede paylaşmıştım. yine ekleyeyim dedim. ytd

Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, yatak üretimi yaptıkları halde tüketicinin aklında hep mobilyacı olarak yer aldıklarını belirterek, “Bu nedenle yeni yatak markası çıkarıyoruz. Eylül sonu ekim ayı başında lansmanını gerçekleştireceğiz. Önce Doğtaş mağazaları içinde bir alanda yer alacak. Daha sonra dışarıya taşıyıp yatak ve ev tekstili mağazası konseptiyle büyüteceğiz†dedi.

bunu bellonada çalışan hala oğluma sorduğum için söylüyorum. imkanı yok nereye alıyor dedi. onun yalancısıyım. söylentisi bile olmamış. bu arada bu hisseden alacaklıyım ben de elbet geleceğim tekrar.

5. şunu unutmayalım kı kelebegın yabancı ortağı vardı yanlış hatırlamıyorsam ( yatırım fonuydu galiba) eğer onunla birlikte almak isterlerse belki bi gelişme olabilir... ytd

6. haberi buldum..mark mobius ... ytd
    https://www.dunya.com/sirketler/mark...-haberi-343858

7. Gerekirse*1 milyar $ buluruz

Kasanızda ne kadar para var. Satın almalar için ne kadar bütçe ayırabilirsiniz?

Henüz konuşulmuş bir rakam yok. Firma bazlı çalışılabilecek bir konu. Ayrıca bizim hiçbir zaman paramız olmadı ki… Ama projeye göre para buluruz. Yatırımcının işi para bulmaktır zaten. Gerekirse 1 milyar dolar bile buluruz. Dünyada para çok, bizde olması şart değil. Bazı ülkeler sırf paranı korumak için bile senden para alıyor.

Bu benim paylaştığım haberin son bölümüdür. Sanayideki küçük atölye sahibi bile cebindeki parayla iş yapmıyor. Bu sirketin en büyük derdi olan kısa vadeli euro borcu da geçmişte yapılan hataların sonucu. Altı aylık bilançoda bu borcu ödedikten sonra kar açıkladı. Ben bu bolançoda kar açıklayabileceğini düsünmüyordum. Kısa vade borçlarını da en kısa zamanda uzun vadeye yayması gerekiyor

8. ben hisseden umutluyum. bir yıl kadar buradayım ... ytd

Sayfa 415/966 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •