Sayfa 416/913 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Faizler 17,5 seviyelerine geldi. Dağıtacağı temettüyü sanırım yine beleşe getirmeye çalışıyor patron. Bunların neden bu kadar zengin oldukları belli. Çayın taşı ile çayın kuşunu vuruyorlar..
    6 Nisan 2018 karar vermişler, 2 ay gemş üzerinden ve hala tarihi beli değil, demekki daha vadesi dolmadı.
    Dağıtacağı rakam ile bankada %17.5 faizle iki ayda kaç lira kazandılar acaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Yaklaşık 900.000 TL dağıtacağı temettü miktarı Sadece bu parayı 2 ay vadeli hesaba ortalama % 15 ten yatırsa 25.000 TL den fazla faiz almıştır. Taş atıp kolumu yoruldu. Beleşten para. Severler bu işleri..

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Yaklaşık 900.000 TL dağıtacağı temettü miktarı Sadece bu parayı 2 ay vadeli hesaba ortalama % 15 ten yatırsa 25.000 TL den fazla faiz almıştır. Taş atıp kolumu yoruldu. Beleşten para. Severler bu işleri..
    Bu fakirler bankaya para yatırırken çekmek nasip olmasın diye dua ederler ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu bozuk piyasa ortamında sanırım seçime kadar hatta seçimden sonrada önümüz pek aydınlık görünmüyor. Kutpo’nun da seyri şelale durumundan hallice. 2016 yılında Piyasa kötüyken büyük eller aldı götürdü hisseyi. Şimdi piyasa yine kötü. Hani olur da vakit saat geldi yine bir el atalım derler mi? Vakit KUTPO vakti. 😂😂😂😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    09.08.2016 Tarihinde gördüğü 4,95 TL fiyatı ile teknik olarak grafikteki boşluğu 12.06.2018 de ( BUGÜN ) 4,95 TL İle doldurdu. Yaklaşık 22 ay devam eden aşağı yönlü satış baskısı ile bunu başardılar.. Boşluklar er yada geç dolar efsanesi gerçekleşti. Diyecek bir şey yok. İnanmak istemediysem de bunu yaşayarak gördüm. Şansımıza aşağıdaki boşluğu doldurduk. Görünürde ne aşağıda nede yukarıda başka bir boşlukta yok. Kısaca saldım çayıra mevlam kayıra durumundayız..
    Benim baktığım grafikde bir yanlışlık yoksa 10-11.05.2017 de fiyat düşerken 7.58 ile 6.87 arasında bir boşluk bırakmış.

Aşağı boşluk kalmadığına göre artık yukarı boşluğu doldurması gerekir

Hadi spekcim yukardaki boşluğu dolduracak teknik ve temel güç hissede var. Tek eksik senin ittirmen
    Ytd

6. Boşluk mu😀 aman ne güzel haber. Hep aşağıdakini doldurmaya uğraştık. Biraz insafa gelsede yukarı çalışsa. İflahımızı söktü köfte.

Pazartesiden beri borsaya para girişi ilk 5 kurum bazında 199 milyon tl' ye ulaştı

Net fark rakamına dikkat edin...

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Benim baktığım grafikde bir yanlışlık yoksa 10-11.05.2017 de fiyat düşerken 7.58 ile 6.87 arasında bir boşluk bırakmış.

Aşağı boşluk kalmadığına göre artık yukarı boşluğu doldurması gerekir

Hadi spekcim yukardaki boşluğu dolduracak teknik ve temel güç hissede var. Tek eksik senin ittirmen
    Ytd
    Param olsa da ben alsam )))
    200 m piyasa değeri- boğazda kıytırık yalı fiyatına yakın
    5 F/K
    Defter değeri 7.3 tl
    Hisse borsa değeri 5 tl
    Hd/dd oranı 0.7 ler de
    Komedi gibi )))
    Cidden param olsa da ben alsam.
    Lakin gördüğüm 9.90 den başlayan 24 aylık düşüş trendi bitti gibi.
    Emeklilik fonları 3 m. Lot olduğunda çıkış başlar diye tahmin ediyorum. Sadece tahmin )))
    2. Çeyerek bilanço ile defter değeri 8 lere gelirse o zaman ,,,
    Düşünün Aselsanın defter değeri 5 tl. Hisse değeri 21 tl.
    Yatırım tavsiyresi değildir.

Sayfa 416/913 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •