Onemli Gunler Banner
Sayfa 417/862 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Ben bi b..k yedimde alan neye guvenip aliyor valla hayret ediyorum

2. Yabancı oranını takip etmekte fayda var.... Şimdi 2 gün önceki harekette mal toplarlarken araya dalıp alım yapan KY nin ( genellikle çıkarken alırlar) malını toplama operasyonu içindeler...
    SPK nın ilgili maddeleri gereğince yazılarım yatırım tavsiyesi niteliği taşıyamaz.
    Hiç kimseye hiçbir şey öğretemem; yalnızca düşünmelerini sağlayabilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Ben lezita firmasiyla calisiyorum. Bize daha zam gelmedi ama gelir az kaldi. Tavuk fiyatlarina genel bir zam gelir. Cunku sen piliç de zam yapti. Sen piliç sektörde 1. .

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın ssregitoss, geçen gün banvit ureticilere %18 zam yaptı yazmıştınız. Banvitin üreticiden alış fiyatı neydi biliyormusunuz.
    Bu zamdan sonra banvitin de kallavi bir zam yapması lazım değil mi yoksa maliyet altı satış yapmak zorunda kalır.

4. Şabat ayı başından bu güne takaslar. (dün ve bugün henüz takaslarda yok)

İŞ ve yatırım ikilisi toplamda 530.000 satışla tahtanın içine etmişler resmen.

Yabancı 135.000 almış toplamda.

http://

5.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Ben lezita firmasiyla calisiyorum. Bize daha zam gelmedi ama gelir az kaldi. Tavuk fiyatlarina genel bir zam gelir. Cunku sen piliç de zam yapti. Sen piliç sektörde 1. .

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    banvitin 1. olduğunu sanıyordum..yanlış hatırlamıyorsam ihracatta da banvit birinciydi...tabi sektörü siz daha iyi tanıyorsunuz...

bu arada tavuk şirketleri arasında gizli veya adı konulmamış zimmi bir anlaşma var görünüyor...piyasa bana göre banviti takip ediyor...bu aralar dikkat ediyorum batmandaki bir çok reyonu banvit istila etmiş...hep banvit ön planda görünüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. kırmızı et ve balık fiyatlarına göre tavuklar çok ucuz...daha geçen yılın fiyatlarında bile değil...bu ekonomik kriz olduğu sürece tavuk satışları daima artacaktır diye düşünüyorum...gıda sektörü neredeyse hiç bir ekonomik krizden etkilenmiyor...vatandaşın yiyebileceği en uygun protein kaynağı hala tavuktur...o yüzden insanın içi rahattır...borsadaki herhangi bir olumsuzlukta böyle bir hissede kalınması bana göre iyidir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şabat ayı başından bu güne takaslar. (dün ve bugün henüz takaslarda yok)

İŞ ve yatırım ikilisi toplamda 530.000 satışla tahtanın içine etmişler resmen.

Yabancı 135.000 almış toplamda.

http://
    teşekkürler balık adam , bizi cuma günü bakacağımız takas bilgilendirecek o zaman. dün kim sattı ikim aldı görmek adına...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

8. Bim de satılan egetav kimin markası ?
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

Sayfa 417/862 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •