Onemli Gunler Banner
Sayfa 418/1006 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: Viop - XXII

1. bana göre hala 5.000 pahalıyız..
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yurtdisi ucuyor
    Les100 yine yerlerde

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ufak at da civcivler yesin.. hahaaahaaa.. 300 tl miş.. bir gün olabilir.. ama ne zaman ?? 10 yıl sonra.. 6 ay sonra ?? hahaaa...komedi bile diyemiyorum.. sorsan "bilançosu bana öyle diyor" diyecek..
    Bilanço öyle diyor... başka neyi baz alabilirim? Hissenin adını mı baz alayım? Haha şaka gibi argümanı da beğenmiyor.. Varsa argümanın buyur.. ben 300 tl beklediğim için her düşüşü longa çeviriyorum..

pala işi çılgınlığa vurdu 2 dakikada 1000 yukarı 2.000 aşağı ağam bizimle eğleşir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    döviz kafayı yedi
    Deneme yanılma ile ülke yönetirsen bu oluyor başkan illa döviz olarak bakma denge tamamen bozuldu her anlamda.

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bana göre hala 5.000 pahalıyız..
    vadeli işlemlerin bir hacim ( volatilite ) oyunu olduğunu unutmayın.

ucuzunda ucuzu pahalınında pahalısı hep oluyor.

örnk: kent

vadeliyi sen düşün artık ( makas farkı ile)
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Bilanço öyle diyor... başka neyi baz alabilirim? Hissenin adını mı baz alayım? Haha şaka gibi argümanı da beğenmiyor.. Varsa argümanın buyur.. ben 300 tl beklediğim için her düşüşü longa çeviriyorum..
    bilançosuna göre ne cevherler var.. ama o işler öyle yürümüyor.. burada borsa 200 k olacak diyenleri de gördük.. elbet bir gün olur.. ama ne zaman ?? zaman tahminin yoksa algı kasmak oluyor bu.. almaya devam et sen ama tüm paranı koyma..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Deneme yanılma ile ülke yönetirsen bu oluyor başkan illa döviz olarak bakma denge tamamen bozuldu her anlamda.
    döviz
    borsa
    faiz
    enflasyon
    dış ticaret dengesi
    bütçe açığı
    vergi tahsil oranı

daha onlarca şey denge menge yenge kalmadı hepsine tecavüz ettiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Dövizde normalde sat sinyali geldi, eğer bugün 7 lira üzerinde kapar ise, al sinyaline dönüşecek bu sefer 8 i görebilir..

Ben düşünmüyorum ama umarım yanılmam..

Sayfa 418/1006 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •