Sayfa 419/690 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 5518 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. İşin sırrı tahtaciyi bol bol öpücen.
    Muck

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Karax abi sepet yapmayıp tek bunla vakit geçirirsen üzülürsün, tecrübem olduğu için biliyorum
    Çok eskiler derdi, burda morukluyacaksınız deye, boşuna dememişler,
    Bu tahtada trade yapamayanın parasını pul ediyorlar, peşin süüüleyim
    Borsadaki paranın hepsi vioptaydi orda güzel para kazaniyorduk taban olduğu gün dayanamayıp aldım. Yapacak bir şey yok reis. 21.34 maliyet ile taşıma hariç suyun içinde bekliyoruz. Maliyete gelir gelmez kacacagimda herifte biliyor o gün tabandan alanların malini kafasina yemek istemiyor. Muhtemelen 21.30 epey bir süre direnç vazifesi görecek. Plan belli reis ya mali alır benden nereye giderse gider. Yada 30 cente gelir ben ondan alırım kaderime razı gelirim. Ama haklısın Ereğli Petkim sasa hektas Kardemir şişe kesinlikle uzak durulması gereken kağıtlar .şuanda kamu bankaları bile bunlardan daha iyi gözüküyor gözüme.

3. Herkese önce sağlık, huzur ve mutluluk dolu bayramlar diliyorum.
    Tahtacı ile ilgili zaten söylediğim gibi yine bayramlasmiyorum, onun için pekte sorun olmasa gerek.
    Zaten duyguların dışa yansımasını bozkurt hc çok güzel aktarmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Borsadaki paranın hepsi vioptaydi orda güzel para kazaniyorduk taban olduğu gün dayanamayıp aldım. Yapacak bir şey yok reis. 21.34 maliyet ile taşıma hariç suyun içinde bekliyoruz. Maliyete gelir gelmez kacacagimda herifte biliyor o gün tabandan alanların malini kafasina yemek istemiyor. Muhtemelen 21.30 epey bir süre direnç vazifesi görecek. Plan belli reis ya mali alır benden nereye giderse gider. Yada 30 cente gelir ben ondan alırım kaderime razı gelirim. Ama haklısın Ereğli Petkim sasa hektas Kardemir şişe kesinlikle uzak durulması gereken kağıtlar .şuanda kamu bankaları bile bunlardan daha iyi gözüküyor gözüme.
    Hocam saydığın hisselerin tamamına bakmadım ama Ereğli, Petkim,bu düşüşte 300 günlüğü (sarkmalarda var elbette) 3 ncü kez görmüş, arada onay almayla 4 kez görmüş, yatayda kalma süresi uzunca bir süredir devam ettiği için görmeside dile kolay gibi ama değil tabi. Şişe uzun zamandır ilk defa 300 günlük gördü ve 100 günlüğün üzerine tekrar atabilmiş!
    Petkim ve Ereğli anca 200 günlüğün üzerine atabilmişler fakat gap boşluğu olan 100 günlükten Petkim biraz daha fazla aşağıda ezilmiş görünüyor. Aynı zamanda da o bölge günlük bulut alt çizgisine yakın alanlar..
    ytd

5. Bu yazdığım süre 1- 1,5 yıllık süreçtir. Ytd

6. Herkese mutlu bayramlar ülkeyi karanlık bir yola iten bademler hariç. Onlarin hergunu bir önceki günden beter olsun.

7. Uzun bir süre gibi geçti bu bayram tatili. Özellikle Petkim yatırımı olanlar için biraz daha fazla. Bu süreçte petkimi olanlar o forum, bu yorum, o site, şu teknik bu temel akabinde yok İran yok, yok savaş , yok bilmem ne derkene Petkim'in tahtacısi bu bayramı böyle geçirtti ve yaşattı.
    Bir hak var ise misli ile yaşayacaklardir umarım..
    Ha ben yaşadığımı yaşadım ve yaşayacağım.

Nikâh masası hesabı benim olay.. ytd
    https://youtu.be/1dOKeElDd7g?si=QKBibANmEAiWLE5P

8. Bayram öncesi parayı çeken kimse yine oyuna dahil etmek isteyecektir. Tabi oyuna hangi hisselere devam ederler bilmek güç . Çok yukselmislerde olabilir indikatorleri şişene kadar, çok surunmuslerde olabilir.
    Zaten şurada ilk çeyrek bilanço için 3-4 hafta birşey kaldı tahmini.. oynamaya devam et tahtacı kardeş sen.. ytd

Sayfa 419/690 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •