Sayfa 419/504 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469 ... SonSon
Arama sonucu : 4029 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Bundan önceki konuya dair 2 çift laf etmek isterim, burada iki konu var birincisi görevini yapmayan ya da eksik yapan SPK ve köpeksiz köy bulmuş deyneksiz dolaşan muhasebe müdürü Hülya hanım. Ben tamamen kendi fikrimi açıklamak durumundayım öncelikle SPK herhangi bir şirketin hissedarı ya da çalışanı hisse almadan ve satmadan önce bildirimde bulunmuyorsa burada SPK yatırımcıyı değil patronu koruyor demektir. Olması gereken, misalen, şirket hissedarı Fehmi bey 10 bin lot hisse alacağını veya şirket çalışanı Hülya hanım 23 bin lot satacağını bildirmiştir şeklinde olmalıdır. Eğer böyle olmuyor ve Hülya hanımın yaptığı gibi oluyorsa benim aklıma şu gelir, şirket muhasebe müdürü bu fiyatlardan mal satıyorsa o zaman benim de satmam gerekir diye düşünmemizi sağlamaya çalılıyorlar o zaman ben bu hisseyi torunuma bırakacağım demektir. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.
    Sizin düşündüğünüz gibi düşünmemizi istiyor da olabilirler... Hangi seçenek olursa olsun yatırımcının disiplinini bozmaya çalışıyorlar...

2. 23 bin lot öyle ahım şahım bir rakam değil. en fazla 20-30 bin kazanmıştır. öyle büyük bir operasyon değil. ama zamanlama ve yöntem manidar. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by orka Yazıyı Oku
    23 bin lot öyle ahım şahım bir rakam değil. en fazla 20-30 bin kazanmıştır. öyle büyük bir operasyon değil. ama zamanlama ve yöntem manidar. ytd.
    Aldığında açıklamayı gönderse olurdu.Ama bu şekli ile bence bilgisizlikten oldu.Sonra da uyardılar belki de o yüzden satmak ve açıklama yapmak zorunda kaldı.Yoksa meblağ lafı edilecek bir meblağ değil.Mesela biri tutup şikayet etse kazandığı 20-30 bin onun stresini çekmeye değmez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Muhasebe müdürü hanım alıma geldi galiba !!!

5. Senin de vaktin gelecek kafein

Genel müdür yardımcın da olsa, muhasebe müdürün de satsa zamanı gelecek az kaldı. Bugün yüzüne bakmayanlar 30 a yelken açtığında alım için kuyruğa girecekler. Bekleyelim. Hep söylüyorum. Muhasebe müdürü de bu kadar nakti iç edemez.

Saygılar.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

6. Yapı kredi- merri robotları “ al gülüm- ver gülüm” aralarında oynuyorlar

7. en azından şu ardyz ın yarısı etmez misin?

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882242

Alctl ve Netas tam gaz giderken Karel ve Kfein nal topluyorlar, kardeş Karel'den Kfeincilere bir haber paylaşalım dedik.
    Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 419/504 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •