Sayfa 419/891 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by GÜRAY Yazıyı Oku
    Kafam çok karışık katılsam mı katılmasam mı yatırmam gereken rakam da az değil ... ne yapsam bilemiyorum ! Sitede genel olarak bi katılmama durumu var anladığım kadarı ile düşüncelerini paylaşan ve paylaşacak olan arkadaşlara teşekkürler !
    Ben katılmayı düşünüyorum dostum.Sordun diye söylüyorum.Sen nasıl bilirsen öyle yap.En hayırlısı ne ise hepimiz de onu yapmış oluruz inşallah.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Kafalar iyice karıştı gibi biz güccük yatırımcıda Sonumuz hayırlı kazancımız bereketli olsun. Ben prensip olarak bedelliye sevmeyen bir yatırımcıyım. Son katıldığım bedelli yanılmıyorsam 2000 yılındaki Sabancı holdingin hem bedelli hem bedelsiz yaptığı artırımdı. Onun dışında bedellilere para yatırmadım ama bedelsiz verenlere hiç yok demedim
    Zamanında temettü veren hisselerimde oldu ihlaslara bulaşana kadar

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. -BU YAZDIKLARIM TAMAMI NACİZANE TAVSİYEDİR!!!

-her insan mutlaka bir gün ÖLECEKTİR!!!
    -İslama göre ahiret hayatı SONSUZDUR!!!
    -bin yıl değil bir milyon yıl değil bir milyar yıl değil SONSUZ YIL!!!
    -öyleyse;
    -mesela, 5 vakit namaz 10'ar dakikadan 1 saat bile sürmüyor vb...
    -borsada,
    -üretim yapıp, kar eden ve temettü dağıtan, devlete vergisini hissedarına Kar dağıtan şirketlerin hisselerini seçin,
    -bu hisseye gelince,
    -uzun dönemli grafiğine bakın, geçmiş yıllar karına bakın, açıkladığı projelere ve haberlere bakın, geçmişte yaptığı işlere bakın, vb…
    -son 1-2 yıl da BEDELLİLERLE topladığı ve toplayacağı paralara bakın,
    -topladıkları nakitlerle AKILLI YATIRIM PLANLARI ile DÜNYA ÇAPINDA inavasyona önem veren bir şirket KURULABİLİR!!!
    -peki bu şirketi ve şirketlerini yönetenlerde bu ÇAPTA yönetici var mı diye bakın,
    -daha önce grubun bedelli yaptığı hisselerde, ilk birkaç gün rüçhanların yüksek fiyatlara tırmandığına, BAKIN,

-umarım hissede kalanlar için her şey istedikleri gibi olur, İNŞALLAH...
    Son düzenleme : boşver10; 06-02-2021 saat: 17:00. Sebep: İMLA

4. Haklısın kardeşim,5 vakit namaz 10 dakikadan 50 dakika yapar ama zor geliyor diyoruz peki yıllardır bir iblisnin hisseleri yükelecek diye sabırla bekliyoruz işkenceside çabası ..Bizleri heriki alemdede kurtulşa erdirecek 50 dakiyaya neden sabretmiyoruz gerçek kazanç bu değilmidir..Biz insanoğulları çok anlaşılmaz yaratılmışlarız zoru seçip çile çekiyoruz ama kolayı seçsek refaha ve mutluluğa kavuşacağız ya ne garip bir durum öyle değilmi dostlar...ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim,5 vakit namaz 10 dakikadan 50 dakika yapar ama zor geliyor diyoruz peki yıllardır bir iblisnin hisseleri yükelecek diye sabırla bekliyoruz işkenceside çabası ..Bizleri heriki alemdede kurtulşa erdirecek 50 dakiyaya neden sabretmiyoruz gerçek kazanç bu değilmidir..Biz insanoğulları çok anlaşılmaz yaratılmışlarız zoru seçip çile çekiyoruz ama kolayı seçsek refaha ve mutluluğa kavuşacağız ya ne garip bir durum öyle değilmi dostlar...ytd..
    -MUHAKKAK Kİ, ÇOK GÜZEL İFADE ETTİN KARDEŞİM,

-Allah kabul etsin, 5 vakit namaz kılmaya,
    -günde 8-12 saat ağır bir işte çalışırken, hışırım çıkana kadar, maaş olarak asgari ücret veriyorlardı,
    -KENDİME,
    -ula salak herif, Allah(C.C.) sana ahrette sonsuz hayat vaat ediyor ve sayısız nimet vermiş ve vereceğini vaat ediyorken,
    -günde 50 dakikayı, GELECEĞİ VAAT edilen, SONSUZ hayat için niye ayırmasın,
    - V.B. düşüncelerle başlamak nasip olmuştu,

-bu hissede 7-8 yıl taşıdığım malları ise tamamına yakınını, Cuma günü sattım, elimde bin lot gibi bi şey kaldı( ne yalan söylim, büyük bir rahata erdim)
    -geride kalanlara Allah HAYIRLI bol kazançlar versin,

-SELAMETLE kalınız...

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Kafalar iyice karıştı gibi biz güccük yatırımcıda Sonumuz hayırlı kazancımız bereketli olsun. Ben prensip olarak bedelliye sevmeyen bir yatırımcıyım. Son katıldığım bedelli yanılmıyorsam 2000 yılındaki Sabancı holdingin hem bedelli hem bedelsiz yaptığı artırımdı. Onun dışında bedellilere para yatırmadım ama bedelsiz verenlere hiç yok demedim
    Zamanında temettü veren hisselerimde oldu ihlaslara bulaşana kadar

Yatırım tavsiyesi değildir
    Sorma başkentim bazen kafam pekbir dumanlı, araştırıyorum araştırıyorum kafam bir türlü almıyor, ne yapcağımı şaşırdım.
    kimsede
    1000 lotu olan bir arkadaş için süreçi açıklamamış
    hayır içimizde okumuş bu işin doktorasını yapmış arkadaşlar var, bir hayır duvası alsalar fena mı olur?
    işte efendime söyliyim ruhçan şu fiyat olursa şöyle yapınca böyle olur hisse fiyatıda şöyleyse falan diye bizi aydınlatacak bilge bir borsacı yokmudur?

7. İhlas inşaat teslimlere başlıyormuş https://m.turkiyegazetesi.com.tr/amp...mpression=true

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim,5 vakit namaz 10 dakikadan 50 dakika yapar ama zor geliyor diyoruz peki yıllardır bir iblisnin hisseleri yükelecek diye sabırla bekliyoruz işkenceside çabası ..Bizleri heriki alemdede kurtulşa erdirecek 50 dakiyaya neden sabretmiyoruz gerçek kazanç bu değilmidir..Biz insanoğulları çok anlaşılmaz yaratılmışlarız zoru seçip çile çekiyoruz ama kolayı seçsek refaha ve mutluluğa kavuşacağız ya ne garip bir durum öyle değilmi dostlar...ytd..
    Çok haklısın bu arada tekrar hoşgeldin

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 419/891 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •