Sayfa 42/192 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1533 madde; 329 - 336 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. komik bi devre kesici 1.65 ile geldi

3. alan satan filan yok, top çevirmeye devam :=)
    beklenen etki, beklenmeyen anda vurulan güç ile olur

4. Evet....bu doncu...iplikçiler okadar aptalki.....!!!!!!....alışmışlar teşvikle...avantayla...para kazanmaya...yetmedi...haydan geleni bile

paylaşmıyan...paylaşamayan bu dangalaklar....

Edip iplik'te geldikleri yer...akıllara zarar...bunların yaptığını geri zekalı yapmaz...

Yıl...2008....Güneşli/bağcılar'da.....65...dönüm arazi....

Lüleburgaz'da...300 dönüme yakın fab.kapalı alanı...50 dönüm civarı...

Güneşli arazi değeri...100 milyon dolar civarı idi...

Lüleburgaz...25 milyon dolar...

Bu günkü değer...125 milyon dolar=500 milyon tl...

Gelelim bu güne...100 milyon avro civarı...güneşlide para harcandı...a.v.m. yapıldı...v.s...

A.v.m..gelir net..yıllık...20 milyon tl...gelse çok iyi..

Avro olmuş...neredeyse 5 tl...bu gidişle...borcumuz çıkacak 400 milyon tl'ye...

Bu hödük gelirle...400 milyon borcun değil taksidini...faizini ödeyebilirsek amenna...öp başına koy...

Bu yarım akıllılar borcu ...borcun faizini...ödemek için yarın bugün tüm değerleri satarsa hiç şaşırmam...yinede borç ödenirse ne ala...

Yarın bugün..lüleburgaz'daki fab.araziside bedavaya satılır...üstüne yetmedi bedelli kurtarabilirse..kıçını...dua etsinler...

Ateks'te hortumlanalar burda kusulacak belli oldu...!!!!!!!....

Allah'ın sopası varmı var...Allah'ın adaleti varmı var...!!!!!!!!.....???????

Buyrun cenaze namazına...

Mevtayı nasıl bilirdiniz....

Kötüüüüüüü...çok kötüüü....Bu günahı ödemeniz çok zor...

Zavallı Akınlar....çok zavallısınız çoook.....!!!!!!!!!!......

5. İş yapalım derken eldeki malı mülkü kaybedecek bunlar....!!!!!!...?????

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. mardin veriyor gazı yemin billah diyor 3,50 diyor. 1,15 ten aldıklarını bizim ky ye kitlemeye devam ediyor. hissenin geldiği yere bakın 1 ay önce başladığı yere ha işte mardin oradan toplamaya başladı. 3,50 olsun ben de burada eşek gibi anıracam. 2 ye kadar da götürebilir 2,20 ye kadar da ama şu an bile basabilir. buralardan alan adamın aklına şaşarım resmen kumar oynuyor. ytd

Sayfa 42/192 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •