Sayfa 42/855 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 6838 madde; 329 - 336 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Al sat ile kaybetmektense,sabırla çok iyi kazanmak iyidir fikri ile yatırım yapmak daha akıllıca değilmidir?ben geçmiş kayıplardan sonra bunu çok geç benimsedim ama zararın neresinden dönsek kardır dimi?

Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    3 yıl bile sabırla davransanız yeter de artar bile. Değil ki 10 yıl sabırlı olacaksanız bist 30 hisselerinin hepsi müthiş kazandırır. Keşke o kadar sabır bende de olabilse

2.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Al sat ile kaybetmektense,sabırla çok iyi kazanmak iyidir fikri ile yatırım yapmak daha akıllıca değilmidir?ben geçmiş kayıplardan sonra bunu çok geç benimsedim ama zararın neresinden dönsek kardır dimi?
    Doğru söze ne denebilir... aynen katılıyorum
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    en son 19 agustosa kadar bilançoyu açıklamaları gerekiyor
    Şirketin yaptığı ve yapacağı yatırım giderleri bilanço'da kârını eksik gösterir mi ?

4. Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5. En fazla açığa satış yapılan hisseler sıralamasında ilk 10'da yer alıyoruz ne yazık ki...
    İşte bu yüzden sayın Erdemoğlu'nun hissesine ve yatırımcısına sahip çıkması gerektiğini söyleyip duruyoruz...
    Açığa satışlar yüzünden aylardır hisse bir türlü ederine gidemiyor

6. Açığa satışlar her ne kadar meşru bir işlem ise de, gerçek yatırımcı nezdinde şirketlerin itibarını zedeleyen işlemler olarak görülebiliyor. Erdemoğlu geçmişte ani hisse geri alımlar ile bunlara güzel cevaplar verdi. Umulmadık anda bir ani hamle daha gelirse şaşırmam

7. Ben bayram tatilinden sonra bir hisse geri alımı yaparlar diye umuyordum ama beklentim şu ana kadar boş çıktı...

8. Hisse 41 lira üstünde ortalamaya ulaştı. Bu saatten sonra anca çorba parasına açığa al sat yaparlar. Bilançodan sonrası tufan. O zaman bakalım neler olacak

Sayfa 42/855 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •