Onemli Gunler Banner
Sayfa 42/195 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 329 - 336 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Kaç lotun vardı senin?500 bin lotu geçti sattığın 0.90 lara kadar.....500 bin de 0.90 la 1.20 arası sattın......Kaç lot kaldı?

Kalanları büyük arsaları satıp alayım.Büyük arsaları satarsam 1 milyon lot 1.5 tl üzerinden ray sigortanı alabilirim....!!!!

Lotunu söyle sen bana.....!!!!!
    Komiksiniz hemde çok....
    Ama bravo iyi oyun sergiliyorsunuz....

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Komiksiniz hemde çok....
    Ama bravo iyi oyun sergiliyorsunuz....

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Daha fazla olmaz; çok kıskanç birisin ,kıskanma çalış seninde olur.bu forum da gerçekleri yazan biriyle ilk kez karşılaşıyorsun. Zaten kimsenin inanmayacağını bildiğim için gerçekleri bu kadar rahat yazıyorum.yoksa salakmıyım kendimi deşifre edeyim.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sana kör havuzda saat 18 ; 05 kimsenin aracı kurumları görmediği saat te finansyatırımın 35 bin lot sattığını söylüyorum.bak bakalım yalanmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    noluyo bakim burada huoo

5.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    noluyo bakim burada huoo
    Arkadaşım nerelerdesin kimse inanmıyor bana. Mır mır ları ne yaptın ,ben kardeşi gyo yu sattım.

6. Sayın Beyaz sayfa sen satış yazdikca kağıt yukarı gidiyor hergün %5 yukari satış yaz baride nisan 10 a kadar 2 li rakamlara varalim 😀 ytd..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

7.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben 50 kr ta broker arkadaşlarıma destek atın dedim ama kimse yanaşmadı.c grubu piyasa yapıcısı olmayan hisseyi kimse almaz dediler.sendeki iyi cesaret Tatar.

Ben senin 500 bin sattığını abarttım.Ama sattığını yazdığını okudum.150 bin lot satmışsın.İyi...Kalanları parça parça sat satarsan.Yükselirsa elindekine,ray düşerse sattığına sevinirsin.Bu iyi taktik.....!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Sayın Beyaz sayfa sen satış yazdikca kağıt yukarı gidiyor hergün %5 yukari satış yaz baride nisan 10 a kadar 2 li rakamlara varalim 😀 ytd..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben geçen 1 TL den sattım sonra 90 kr tan geri aldım onu da 1,1 TL de sattım.genel kurul tarihine kadar elimdekilerini sıfırlamayı düşünüyorum.nasıl olsa Tatar alıyor.sonra düşer ben size destek atarım.şu anda dökülen YAPRAK ları toplamakla meşgulüm.KLNMA ve RAYSG de ki hedeflerime ulaştım.alan da kazansın ,ben aç gözlü biri değilim.raysg gibi gizli bir hazine de kaplm. Benim görevim düşeni ayağa kaldırmak.

Sayfa 42/195 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •