Sayfa 42/272 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2175 madde; 329 - 336 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın ironarm : haftalık grafiğe göre bu hafta buralarda oyalanacak gibi görünüyor. Daha sonra da yoluna devam eder inşallah. Görünen formasyon hakkında yorum sizlere kalsın ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    umut basgan saklama dağılımı atma şansın varmıdır hala hissede en fazla söz sahibi biz k.y mıyız

2. Sn. Umut0109 yorumunuz için çok teşekkür ederim. Önceki paylaşımlarınızı da takip ediyordum, tüm analizler için tekrar çok teşekkürler.

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Kademeler dolu bugün maşallah

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

5.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    alan satan gördükte bir saattir şöyle bir düşünüyorumda bu hissenin son 20-25 seanstır yaptığı hiç 2 gün üstüste artış yapmadı.

bunu yeni farkettim bu fasılla düşünür isek yarında dinlenme olacak gibi bu artışa göre bu dinlenme fazlada olabilir.7.03den 7.54

gördüde onuda sanırım geçen cuma günü 7.25 yaparak aldı.sonra bir anda çıkış.uzuncular için yarın ve öbür hafta beklemekle

geçebilir.ytd
    geçen hafta yazmıştım bu hafta sanırım 6 aylık sürede olan durum gibi olacak .yatıp dinleneceğiz. iyi yanı 7.80 altı görmemesi

6. 7,80 altı görmesin artık bi zahmet. Bu hissede 8 lira üstünde 1 mil lottan fazla mal döndü. Ben o hacimden sonra 8 altına artık tek lot bile vermez derken 7,70 bile dokunurdu adamlar. 8,47 tavanı gören hisse iki günde 7,70 dokundu. Temettü tarihi yaklaştıkça mutlaka yukarı hareketler görülecektir diye düşünüyorum. Zaman azalıyor çember daralıyor.
    Selâm olsun pergamon yatırımcısına.

7. Kabaca 3,5 ay kalmış temettüye. Bu saatten sonra kim satar pergamon.. al yukarı spek. Bu fiyatlardan yatırımcı ancak sana beşin birini verir

8.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Kabaca 3,5 ay kalmış temettüye. Bu saatten sonra kim satar pergamon.. al yukarı spek. Bu fiyatlardan yatırımcı ancak sana beşin birini verir
    kendi payıma temettü 1 tl ise karım şu an 1.5 tl hisse başı .7.70 hedefimide geçti kağıt ama neden çıkmıyorum bende bilmiyorum.

belki açgözlülük belkide 6-7 aydır bu kağıtta olmak çilesini çektik bağımlılık yaptı.7.80 altıda görmediğine göre devam ediyoruz.

hakkımızda hayırlısı cüm leten

Sayfa 42/272 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •