Onemli Gunler Banner
Sayfa 42/169 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Altın vurus v

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sn BaBo.

Babolar Gününüz kutlu olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by livingston Yazıyı Oku
    Bende aşağıdaki kısmı çok iyi buldum :D bide kolay gelsin demiş ahahaha

*Zira o kadar parayı kazanmak, zengin bir aptal bulabilme ihtimalinizden daha yüksek...
    Kolay gelsin.
    *
    YTD yazsaymış tam olacakmışahahahaha
    "corleoneler asla unutmaz"

Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sn BaBo.

Babolar Gününüz kutlu olsun.
    Esprili ve bir o kadar da CUK oturan bir kutlama olmuş.
    Teşekkür ederim. ))

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Büyük emek var bu analizlerde.
    Takdir eden gözlere ve bilgiye sahip takipçilerin varlığı, o emekler için harcanan zamana değiyor.

Teşekkür ederim.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayın BabO, USDTRY 2.90 iken, sene sonu 3.60 olur beyanatı veren devasa kurumlar, şimdi TRY çok ucuz diye tutturmuş..
    en son ağzım açık gördüm, goldman, USDTRY fair value 2.50 olması lazım diyor..siz dışardan bakınca TRY ucuz mu görüyorsunuz ? Goldman bana fazl iyimser geldi (paramız üzerinde enflasyon var ve 2.50 çok iyimser).

bu kurumlar, önce pozisyon alıp sonra açıklama yapıp kitlesel spekülasyon yapıyor gibi görünüyor.

Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    Sayın BabO, USDTRY 2.90 iken, sene sonu 3.60 olur beyanatı veren devasa kurumlar, şimdi TRY çok ucuz diye tutturmuş..
    en son ağzım açık gördüm, goldman, USDTRY fair value 2.50 olması lazım diyor..siz dışardan bakınca TRY ucuz mu görüyorsunuz ? Goldman bana fazl iyimser geldi (paramız üzerinde enflasyon var ve 2.50 çok iyimser).

bu kurumlar, önce pozisyon alıp sonra açıklama yapıp kitlesel spekülasyon yapıyor gibi görünüyor.
    Kendi analizimi kendim yaparım.
    Goldman dahil yorum okumam, ekonomik haber okumam TV izlemem.

Dolayısı ile ne yazdıkları ve yorumları beni ilgilendirmiyor.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Dolar endeks 103 binlere gelirken BIST için rahatlar demiştim ve endeks 70 bin civarlarındaydı.
    Dolar endekste şu an günlükte taban oluşumu var ve 96 bin vs.
    Dolar endeksin asıl taban oluşumunu haftalık ve aylık grafta 94 bin lerde yapacağını öngörüyorum, Dolar Endeksi 94 binli rakamlara gelirken BIST 'te uzaktan bakmayı düşünüyorum.

Doların 3 50 desteği altına sarkması durumunda gözüm dolar endeksi taban oluşumunda olacak yani 94 binler. Bu rakam gelecekse BIST için bir dönüm noktası ihtimalini değerlendireceğim, BIST altın ya da eriyen dolar zamana göre hangisi gözüme cazibeli görünürse planımı ona göre şekillendireceğim.

Çizgiler çizgileerr haber dedikodu tv ne diyor ilgilenmiyoruz BaBo ağabey. Borsanın babası BaBo abimdir.

, yatırım tavsiyesi değildirrrr.

Sayfa 42/169 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •