Onemli Gunler Banner
Sayfa 42/160 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1276 madde; 329 - 336 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Garanti net alıcı . 7.00 tl de satışları karşılıyor. alternatif takası 2.000 kaldı gibi ytd.

2. Garanti net alıcı devam. Alternatif takası virman gelmezse bitti. 7.00 tl fiyat tan satış devam ediyor. Satışta 3.550 lot var. Ytd.

3. Bilgiler için teşekkürler Sn. Goriotbaba. Tacirler 10 lot luk alımlara devam

4. Sayın bagbozumu , sayın neweco şirketten haberler varmı. Garanti net alımlar dikkat çekiyor. Diğer taraftan 7.00 tl 'ye satışların devam etmesi bu bilançoya Göre ilginç. Genel olarak yorumlarınızı rica ediyorum.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Sayın bagbozumu , sayın neweco şirketten haberler varmı. Garanti net alımlar dikkat çekiyor. Diğer taraftan 7.00 tl 'ye satışların devam etmesi bu bilançoya Göre ilginç. Genel olarak yorumlarınızı rica ediyorum.ytd.
    Sektörden haberler veren derginin bu ay ki sayısı henüz elime geçmedi. Geldiğinde edindiğim bilgileri aktarırım merak etmeyin. Bu fiyatlardan, sizinde daha önce belirttiğiniz gibi paraya ihtiyacı olanların satışı olabilir. Genel anlamda da bir çok karlı ve sağlam şirketlerin hisseleri de, bu ortamda çok uygun fiyatlardan işlem görüyor maalesef. Ben bu durumun büyük dalgalanmalar olmadıkça, bilançolara doğru yüksek temettü verimliliği beklenen hisseler başta olmak üzere yavaş yavaş düzeleceğini düşünüyorum ve umuyorum. Y.T.D.

6. Teşekkürler sayın bagbozumu.

Sayfa 42/160 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •