Sayfa 42/137 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 1093 madde; 329 - 336 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Bu fon aynı hisse senetleri gibi arz ve talebe göre işlem görüyor. Bu konuda forumlarda milletin kafası fazlaca karıştırılıyor

Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Bu fon aynı hisse senetleri gibi arz ve talebe göre işlem görüyor. Bu konuda forumlarda milletin kafası fazlaca karıştırılıyor
    sen yinede temkinli ol aşı bulunduğunda hızla aşağı geçer.....bana göre değerli metaller boşaltılıyor buralardan....sürekli bir gerginlik ons gümüş 11-12 dolar dan pozisyon alanlar çaktırmadan en üstten yedirmeye çalışır....aynı şey altın içinde geçerl...i

3. 2 seneye kadar aşı bulunacak inşallah, ümidim yüksek

4. Borsa kaybettirir ancak altın ve gümüş uzun vadede her zaman kazandırmıştır. Yılların yatırımcısı olarak tecrübe ile sabittir

5.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Bu fon aynı hisse senetleri gibi arz ve talebe göre işlem görüyor. Bu konuda forumlarda milletin kafası fazlaca karıştırılıyor
    öğleden önce altının onsu -1,64 olarak düşüşte iken, fonun fiyatı bir anda 50,50'ye yükseldi. Ben de katılıyorum, bu fon alıcı ve satıcıların yön verdiği bir piyasaya sahip.
    iyi akşamlar diliyorum herkese.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Sizede iyi akşamlar sayın karayel.

7. [IMG][/IMG]

Günlük Grafiksel görünüm.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Altın ve Gümüş yorumu

izlemek için tıklayın === https://www.youtube.com/watch?v=DzqCMXfCygM

Sayfa 42/137 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •