Onemli Gunler Banner
Sayfa 42/924 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Kasıkcı elması bu ara meshur aynı bızım durumda oyle sayılır. 3 kurusa aldığımızı 5 kurusa satacak degılız Bız iş kulelerden Gelecek teklifi beklıyoruz 💰💰💰

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kebap nasıl güzel mi Esaretinbedeli, ... Bır süre daha bekletecek gıbı... gündem bu denli yoğunken, bu aralar gündeme gelmesi zor... İnşallah tez zamanda ulaşırsınız hedeflerinize buradakiler çoktan hak etti, bu saatten sonra bende olsam satmazdım...
    Sn kwon sattınız herhalde..
    Maliyet 148 bindi sanırım..
    Hayırlısı olsun.Allah yolunuzu açık etsin..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sn kwon sattınız herhalde..
    Maliyet 148 bindi sanırım..
    Hayırlısı olsun.Allah yolunuzu açık etsin..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet hocam sattım(ihtiyactan yoksa vermeyı düşünmüyordum) .. Aslında bayağı oldu satalı... Bekleyen arkadaşların hedefine ulaşması dileği ile... Yolunuz bahtınız açık olsun... Guzel olan fazla Satıcının piyasada kalmaması, çoğunluk malının kıymetini biliyor... Şu yoğun gundem bitsin meclise gelecektir, sürpriz yapıp önede alabilirler tabi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Böyle yoğun ve uzun sürebilecek bir gündemin olduğu şu zamanlarda bu işin gündeme (meclise) geleceğini sanmıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Zoruna gitmiş operasyon galiba .

Zoruma giden Trump’ın ekonomini çökertirim diye twit attığında,attığı twitin altına bizi yönetenlerin hiçbir cevap verememesi.kof milliyetçilik içi boş vatanseverlik ümmetçilik bunlar boş işler.40 milyar dolar gitmiş 3.6 milyon suriyeli gelmiş.Amaç ne?emevi camii de namaz kılmaksa siz beklemeye devam edin.

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Zoruma giden Trump’ın ekonomini çökertirim diye twit attığında,attığı twitin altına bizi yönetenlerin hiçbir cevap verememesi.kof milliyetçilik içi boÅŸ vatanseverlik ümmetçilik bunlar boÅŸ iÅŸler.40 milyar dolar gitmiÅŸ 3.6 milyon suriyeli gelmiÅŸ.Amaç ne?emevi camii de namaz kılmaksa siz beklemeye devam edin.
    Turp öyle yazınca vaz mı geçtik?!
    Askerimizi geri mi çektik?!
    Yapma Allah aşkına.
    Adam beslediği eğittiği ve dünyanın masrafını yaparak plan proje geliştirdiği yapıyı da topraklarıda kuyruğunu indirip terk etmek zorunda kalmış. Kendi Kamu oyuna güç bizde kontrol bizde mesajı vermek için bunu yazdığını sende biliyorsun kuyruğunu dik tutmaya çalışıyor o kadar.
    Bizim cevabımızı aslanlarımız sahada veriyor ve o koca ABD bunu sadece izleyerek geçiriyor.
    Bak bu operasyonda planlanan zamanlar hedef içinde tam muvaffak olalım Türkiye’ye bakış çok değişecek inşallah.
    Allah milletimizi ve ordumuzu korusun

7.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Turp öyle yazınca vaz mı geçtik?!
    Askerimizi geri mi çektik?!
    Yapma Allah aşkına.
    Adam beslediği eğittiği ve dünyanın masrafını yaparak plan proje geliştirdiği yapıyı da topraklarıda kuyruğunu indirip terk etmek zorunda kalmış. Kendi Kamu oyuna güç bizde kontrol bizde mesajı vermek için bunu yazdığını sende biliyorsun kuyruğunu dik tutmaya çalışıyor o kadar.
    Bizim cevabımızı aslanlarımız sahada veriyor ve o koca ABD bunu sadece izleyerek geçiriyor.
    Bak bu operasyonda planlanan zamanlar hedef içinde tam muvaffak olalım Türkiye’ye bakış çok değişecek inşallah.
    Allah milletimizi ve ordumuzu korusun

Amin , hayırlısıyla şu operasyonu en az zayiatla başarılı bir şekilde atlatalım inşallah.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok stabil durdu. Zirveye oynacak sanki.

Sayfa 42/924 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •