Sayfa 420/503 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Valla hacı emmiler... Az lotla girdik adam 15 ten yine sondaj barını yaptı bir de kalın lotarla devam edelim bakalim. Yine devam edeceğim almaya ama artık çalıdibinde.. ne var yok söylenmez nasıl olsa lavuk anlar kimin aldığını, potansiyelimizi de. Başını söyledik kökü ben de kalacak.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Mkk da kimde ne kadar lot var gözüküyor

biliyor patron kimde ne kadar mal var

Hacim yok tahtada, görüldüğü üzere tek satıcı patron

Robotlarda olmayınca , tahta sığ

Çok olumsuz bir haber olmadıkça satan olmaz tahtada, lakin ilk olumlu haberde mal almak için gelenler , öyle çok mal bulamazlar satışta

Şunu herkes kabul etsin;
    RTA nın kemikleşmiş bir yatirimcisi var artık.

Patron mal boşaltmasa idi, 17 civarına kadar gidecekti tahta

Patron için 12 seviyesinin üzeri makul bir rakam ki sattı. Patrondan daha mı çok şirkete güveniyoruz? Galiba öyle. Yada öyle sanmamiz isteniyor
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku

Patron için 12 seviyesinin üzeri makul bir rakam ki sattı. Patrondan daha mı çok şirkete güveniyoruz? Galiba öyle. Yada öyle sanmamiz isteniyor
    Bence o satış tam bir fake ti, 17 ye kdr gidecek tahtada neden 12 üstünden satıyorsun demezler mi adama, hatta mal senin tahta senin 24 üzerinden istesen satamazmısın?
    Yani tahtada ne alıcı ne satıcı yokken istersen tahtayı 50 ye götürüp 35 e satamazmısın? Bence istersen her türlü satarsın.AMa sen 5 yıldır yerinde sayan fiyatlardan mal satıyorsun, o kdr enflasyon dolar emita artışınıa rağmn.
    Yani diyeceğim o ki,
    Neyse bişey demiyorum ben.
    Ha birde bu adam kurt borsacı, finanscı, vs vs

4. https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7 Davranışsal Finans ile ilgili online anket. Katılımınızı beklerim

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
    çalı ardında ne çok yatırımcı var arkadaş, herkes rta mı almış,
    e hani ky nin gücü ?
    Bu başlığı şu anda 32 kişi okumaktadır. (2 üye ve 30 ziyaretçi)

6. 14,5 lira ortalama ile 5.4 milyon adet hisse satıldı. 12.35 den 2 milyon adet satıldı.

Hissenin kanı değişti, taptaze oldu

Peki ısrarla kim halen 13 liraya hisse satıyor?

6-7-8-9-10-11-12-13 den alanlar çoktan sattılar

15 lira .......27 lira civarında alanlarda zaten satmaz

Kim satıyor?
    Niye satıyor?

Ve patron açıklamalı, Icg ve güler de ki payları niye sattığını açıklamalı.

Benim gözümde etmez 12.35 desin. Yahutta yatırım için para lazımdı desin,

250 milyon lira üzerinde 2022 de kar bekledigim bir şirketin satış yemesi mantıklı gelmiyor.

A1 kapital de ki %43 ortaklikhissemizin değeri şu anda borsa değerimiz diye düşünüyorum

Tera halka arzı meydanda... A1 arzı da bizim ozkaynaklar ile yapılan finansal yatirim kalemlerinde ki değeri yükseltecektir
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
    şmdi graflara bidaha baktım ve çok sinir oldum, 3 liradan gelen güler rta yı %10 geçmiş hemde 2 ayda.
    neyse bittim dediğin anda yeniden başlamaktır hayat )
    3 derin nefes al ve kaldığın yerden devam et. Umarım bu brüt cezasında istediği malı toplar yoksa cezanın hiçbir anlamı olmaz

8. Brüt ceza da mal toplamak bu tahtada imkansız

Yatırımcı daha çok bileniyor satmamak için

Ölü hacimde blok satış gelmez ki

Koy 1 milyon adet pasife alış, satmak isteyen versin blok mal

Böyle üj bej âdet ile hisse mi toplanır. Hacim Yok işte. En fazla kafasına vurur, yükselmeyi engeller, yatırımcının direncini kırar, direnci kirilipta satan kaç kişi olur ki ? Hadi 1 milyon adet satılsın . %1.5 hisse eder. 70 milyon adetlik tahtada neye yarar
    ?

Hele bu çağır bakalım 15-16-17-18 .... 22'ye kadar. Yok öyle 2.5 sene milleti tahtaya kitleyp, sonrada zararına verin elinizdeki o deyip göndermek.

Yada fazla heyecan yaptık. Hakettiginden çok fazla değer vermişiz Rtalb hissesine..

Grupta sorun olsaydı, Güler ile prds yukselmezdi

Demek ki sadece rtalb sorunlu

Yahutta bilmediğimiz birşey var

Nihayetinde , olacağına varır

Bunca süre cefasini çektikten sonra, ancak iyi bir kapıya gelin edersek hisseyi , verebilirim .
    Aksi halde, iyi bir kısmet cikmazda , otursun benimle, hiç sirun değil.

Sayfa 420/503 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •