Onemli Gunler Banner
Sayfa 420/963 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 7703 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Trendi ve takası incelersen anlarsın...
    Her gün işlem yapıyorum neredeyse. Haliyle inceliyorum.
    Bugün sabah 3,94 şimdi 3,80. Anlatmaya çalıştığım buydu neyse çok daha uzatmayacağım

2. günlük olarak % 6 yada % 4 yükseliş yapıp akşamı %1 artışta ya da ekside kapatabiliyor.. anlamış değilim bende... ytd

Alıntı Originally Posted by cuqfurk Yazıyı Oku
    günlük olarak % 6 yada % 4 yükseliş yapıp akşamı %1 artışta ya da ekside kapatabiliyor.. anlamış değilim bende... ytd
    çözmüşsün olayı neden 3.90 dan göndermiyorsun. anlık tepkiler çıkış fırsatı demiştim. tekrar alırsın ne olacak.
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

4. satıp maliyet düşürmeye çalıştığım zamanlarda kağıt koptu gitti., 2 kere yakalandım boyle. şu an beklemedeyım. sat-al yada al-sat ıle pek kazanamadım. uzun vadeciyim beklıyorum... ytd.

5. bu kağıt tam benlik al 5 yıl bekle insin çıksın asansör gibi yorulduğunda gider

6. benım için kağıdın faaliyet karı, satış hacmi, zarardan kara geçmesi, % 46 büyümesi, yatak işine gireceğiz demeleri, ihale almaları önemli, günlük dalgalanmalara terste yakalanıyorum.. euro borcu ve finansman gideri azalırsa düzlüğe çıkar gibi .. birde şirket satın alması olursa tadından yenmezz. o zaman bende 1 yıldan 5 yıla cıkarırım yatırım vademi:... ytd

7. Eksi kapatalımda örüntüyü bozmayalım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by musec Yazıyı Oku
    Eksi kapatalımda örüntüyü bozmayalım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eksi kapamaz büyük ihtimal AOF altında kapar.
    Bunu hep yapıyorlar. Çok hızlı hareket ver malı, sonra düşür üstüne çık. Hacimler yükseldi iyiye işaret. Haftaya daha olumlu olur
    Sadece dünkü bilinen haberle yüksek açması komik oldu. Yoksa potansiyeli yüksek şirketlerden. Büyüme ivmesi var.

Sayfa 420/963 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •