Sayfa 422/601 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Sn Neva, ben bunu çok önemsiyorum.

Şirket diyorki, biz gece gündüz durmadan arı maya gibi çalışıyoruz, siz yatıyorsunuz. Hadi bakalım sizde silkelenin işinizi yapın, değerlemeler yapın, raporlar yazın.

Sanırım artık herkes AKSEN konuşmaya başlayacak.
    Anlayamadığı işlerin raporunu yazamıyorlar maalesef. Ah bir anlayabilseler . En son gelen Deniz Yatırım raporu herkesin malumu..

2.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Yeni yetme değil ise, bu denizin raporunu yazan tam bir cahil, 2.3 mlyr favök bekleyip 463 mn TL kar beklemek nedir a be cahil ?

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şimdi bu Deniz Yatırım mesela;

Yıl sonu 463 mn TL kar bekleyerek 15.5 TL civarı bir hedef fiyat vermişti. Peki bunu neye göre vermişti ? Bu bilançodan sonra hedef fiyatı kaç olacak ? Gelecek kar büyük ihtimal tahmininin 2 katından fazla olacak . O yüzden yetişmemiş analist istediği kadar boş rapor yayınlasın.

3. Bu fiyatlardan almaya fırsat verdiğin için teşekkür ederim Sn. Tahtacı

4.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Şirket Hilton'da analist toplantısı yapacak mış Cuma günü. Hilton'da yapmasının sebebi heralde; "Adam gibi ve daha ciddi anlatacağız umarız bu sefer daha düzgün ve anlayarak rapor hazırlarsınız" demek istiyor heralde. Ama bana kalırsa bu iş bilmeyen analistçiler için beleş ikramlar ve güzel ağırlanma demek oluyor heralde . YTD.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm bilgiler için teşekkürler ,
    Şirket bireysel yatırımcılar için de benzer bir toplantı yapacakmış , arzu ederseniz yatırımcı ilişkilerine kayıt yaparsanız tarih bilgilendirmesinden haberdar olabilirsiniz.

5. Yönetim giderleri hem geçen seneye hemde ilk çeyreğe göre düşmüş karlar bu kadar artarken yönetim giderinin düşmesi hem kurumsal bir şirket olduğunu hemde iyi yönetildiğini gösteriyor bence Buda önemli bir gösterge.Ytd

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Anlayamadığı işlerin raporunu yazamıyorlar maalesef. Ah bir anlayabilseler . En son gelen Deniz Yatırım raporu herkesin malumu..
    Öğrenecekler artık, başka yolu yok.

Öte yandan, Irak ve Gürcistan'da gerçekleştirdiğimiz enerji ticareti faaliyetlerine ise farklı ülkelerde devam etmeyi planlıyoruz.".

Evet, ilginç. Sadece Suriye kalıyor bu ticaret için.

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Öte yandan, Irak ve Gürcistan'da gerçekleştirdiğimiz enerji ticareti faaliyetlerine ise farklı ülkelerde devam etmeyi planlıyoruz.".

Evet, ilginç. Sadece Suriye kalıyor bu ticaret için.
    Neden ? Avrupa'da enerji açığı var, İran'da var. Karabağ'ın kalkındırılması falan ? Limak Bulgaristan'a şirket kurup yeri geliyor Avrupa'ya elektrik satabiliyor .
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Sayfa 422/601 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •