Sayfa 423/651 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Bilanço her türlü veriyi karşılıyor
    Söylenecek söz bırakmıyor
    Durup dururken bu iyilik de neyin nesi diyor bazıları..
    1.çeyrek bilanço şüpheli olabilirmiş miş
    Zarar açıklayanlar da mı şüpheli
    Olay net
    Hilesiz net şahane bir bilanço var önümüz de
    Ortak satışı olurmuş
    Olsun
    Gene alırız
    Güvenli bir limana atmışız kendimizi
    Bu fiyatlardan satan ortak da gerçekten ihtiyaç sahibi o zaman
    Cuma günü tavanda 650 bin alıcı dk da
    çözüldü ve 200 bin alışla kapattı
    31 mayıs bedelsiz ve temettü 14 kademe cepte..
    Ky olarak bundan daha cazip bir hisse öneren varsa ona yatırım yapalım
    Yok
    Gönlüm rahat huzur içindeyim
    Şükürler olsun
    İnşallah hayırlı kazançları devam eder ortakların..
    Bu vesile ile merhum Ahmet Kahramanın da ruhu şad olsun
    Merhumun ruhu için ky yi incitecek operasyonlardan uzak kalır patronlar..
    Herkes nasibini yer
    Dünya hayati bir oyun ve eğlence.
    Çok da kafaya takmanın anlamı yok
    Her şey olacağınavarıyor..
    YTD
    Bilançoyu inceleyince aldım, 1,86-1,87 den. Yılsonu sermayesine yakın kar etme potansiyeli gördüğüm için, F/K sı çok düşük...Bu durumu büyük yatırımcılar ve emeklilik fonları keşfeder, diye düşündüm...

Bedelsiz ve temettüden yeni haberim oldu.Haftasonu inceleyince gördüm.

Faaliyet Raporunu inceledim, röntgenini çektim, hatta tomografi ve MR ını da...

İki iştiraki var ve karlı.. Biri neredeyse Gentaş anafabrika gibi büyük.

Ciro artışları ve satışlar içinde ihracatın payı iyi...Son kur artışlarından sonra bu pay ve kara etkisi daha da artabilir...

Uyanık büyük spekülatörler ve yatırım fonlarının, emeklilik fonlarının akıllı analizcilerinin ilgisi, yabancılara rapor yazan araştırma departmanları hadi bakalım...Röntgen sırası sizde...

Değerli ortaklar, bunları yazıyorum, sizlerle sohbet için.... Bizler küçük yatırımcı olarak zaten devede kulağız...Büyükler keşfederse yan gelir yatarız...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...Zira borsanın durumu, seçimler, kurlardaki hareket belli... Sakın yukarda yazdıklarıma bakıp Ne alın Ne satın...

2. Büyükler mallanacak sonra tepeden küçük yatırımcıya tavsiye edecekler sonra küçük yatırımcı isyanlarda olacaktır.. bu düzen hep böyle olmuştur. Yarın bakalım kaçtan açıp nereye gidecek.
    Benim için 1.8 stop
    1.92 üzeri uzuncuyum.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. temel analiz bu hisseyi neden bu kadar geç gördü bilemiyorum , hisse hep güzeldi , şimdi iyice göze çarpmaya başladı patronlar dökülmez se hissenin gidecek çok yolu var, tekfen de patronlar döküldü piyasa aldı, burada zaman gösterecek her şeyi, elimde yok kazan dostum almış okudum, bir de panadaciyi dostum var ki çok ballıdır,ve iyi hisse seçer...ytd

4. ben böyle ne ilk çeyrek bilançoları gördüm.süslenmiş püslenmiş .ama bir bakıyorsun ki 6 aylık karı bunun biraz üstünde.ben 2.çeyrek bilançosunu görmeden 1 lot almam.çok darbeler yedim bu yüzden.önemli değil 3 den 4 den alırım.ama görmem lazım 6 aylığı

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    temel analiz bu hisseyi neden bu kadar geç gördü bilemiyorum , hisse hep güzeldi , şimdi iyice göze çarpmaya başladı patronlar dökülmez se hissenin gidecek çok yolu var, tekfen de patronlar döküldü piyasa aldı, burada zaman gösterecek her şeyi, elimde yok kazan dostum almış okudum, bir de panadaciyi dostum var ki çok ballıdır,ve iyi hisse seçer...ytd
    Selam dostum, sen de olsaydın keşke, hep beraber kazansaydık. Kısmet artık. Gentaşı 2014 de cüzi bir karla alıp satmıştım. O zaman en çok çıkan egeen ve gentaştı. 75 TL den egeen mi 1,60 dan gentaş mı ikileminde gentas almıştım. Egeen 300 oldu ama gentaş az gitmişti. İnşaAllah bu sefer gentaş bu efsane bilançonun hakkını verir. Ciro artışı umutlu olmamızı sağlıyor. Mızrak çuvala sığmıyor artık.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Selam dostum, sen de olsaydın keşke, hep beraber kazansaydık. Kısmet artık. Gentaşı 2014 de cüzi bir karla alıp satmıştım. O zaman en çok çıkan egeen ve gentaştı. 75 TL den egeen mi 1,60 dan gentaş mı ikileminde gentas almıştım. Egeen 300 oldu ama gentaş az gitmişti. İnşaAllah bu sefer gentaş bu efsane bilançonun hakkını verir. Ciro artışı umutlu olmamızı sağlıyor. Mızrak çuvala sığmıyor artık.
    bilanço geldiğinde pandaciyi'le konuştum o desa yı beğenmişti,bende gentaşı herkes gibi tabi ki, tavan açmasaydı almaya niyetliydim, pazartesi gaplı açsa bile cuma gördüğü endüşük fiyatın altını görebileceğini düşünüyorum bence treade edebilrsiniz ama kaçırmakta var... ytd

7. https://invst.ly/7fomf TL bazlı haftalık bu grafik belki iş görür... Haftalık en az 1.97 üstü kapanış istiyor

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. arsa satış gelirini düşün kardan....patronların çakallığını da unutmayın...

Sayfa 423/651 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •