Sayfa 423/932 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Valla ben hisse gelmeyen tablo yayınlamaktan bıktım siz bana teşekkür etmekten bıkmadınız. Çok teşekkür ederim. Birazdan yayınlayacağım tablo bugün için özel olarak size gelsin. Gerçi yine hisse gelmeyen bir tablo olacak ama en azından bugünün fiyatlarıyla güncellenmiş olacak. Analizi daha geç saatlere bırakacağım. Kayda değer bir durum olursa listeyi yayınlamak kolay iş. Herkese hayırlı iftarlar, Allah kabul etsin...

3. Elinize sağlık Tolga bey
    Benim teşekkür etmemde verdiğim zahmetle sizin emeğiniz karşılaştırılamaz bile, yorum yazmanız onurlandırıcı, teşekkürler...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

4. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

İyi günler kolay gelsin izci arkadasim Info 3 aylık bilancoya ne der acaba teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    İyi günler kolay gelsin izci arkadasim Info 3 aylık bilancoya ne der acaba teşekkürler
    İyi akşamlar. Bir muayene edelim bakalım abi...Sonuçları TSİ=21.00' civarı alırız inşaallah...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

SISE

Sistem bugün SISE için bir AL sinyali üretmektedir.

Not : Daha önce MNDRS için MACD kriteri gerçekleşmeden bir alım yapmıştık. Şimdi ise bu olay SISE için geçerli, lütfen stop koymayı unutmayınız...

SISE ikinci kez sisteme gelen bir senet, 2 sinyali tek bir veri tabanında hesaplattırmayı bilemediğim için tabloyu sıfırladık. İyi de oldu bence...

CIMSA ve TRGYO peşimizden gelmeye çalışıyorlar

Sayfa 423/932 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •