Sayfa 424/1316 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1. Vade başından beri sadece 10 kontrat long olan ve bunu tutan biri yaklaşık 40bin tl kazandı şort olan da tersi

Sadece 10 kontrat..sadece 2 ay..

Şaka gibi ya

https://youtu.be/ZJkyfyuYmxQ
    Hayat hoş gerisi boş

2. Dün katılamadım muhabbete...
    Benim 2021 için fikrim, ciddi bir ralli olacağı...
    En azından doğru sektörler ve kağıtlar seçildiğinde çok iyi kazançlar sağlanabileceği...
    Bu sektörlerin başında Demir-Çelik sektörü geliyor...
    Fiyatlar ve talep rekor düzeyde ve bu sektörden seçilecek iyi kağıtlar 2021 için ve sonraki 2 yıl için çok iyi kazandıracak diye düşünüyorum...

Havacılıkta Thy çok ucuz ve aşıdan yana problem çıkmazsa 80-100% potansiyele sahip...

Kendi adıma buralardan düzeltme bekliyorum ve sonrasında 80% portföyle 2-3 kağıt alıp beklemeyi ve geri kalan kısımla da viop ta hedge/fırsat kollamayı planlıyorum...

Potansiyelleri değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum...
    İyi akşamlar herkese...

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...08#post5028408

Daha 5 gün önce yazdığım ..biliyoruz da yapamıyoruz işte
    Bir de öyle ütsğn beni tamam abi hiç mi yılbaşı harçlığı vermez ayıptır günahtır..
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

4.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Dün katılamadım muhabbete...
    Benim 2021 için fikrim, ciddi bir ralli olacağı...
    En azından doğru sektörler ve kağıtlar seçildiğinde çok iyi kazançlar sağlanabileceği...
    Bu sektörlerin başında Demir-Çelik sektörü geliyor...
    Fiyatlar ve talep rekor düzeyde ve bu sektörden seçilecek iyi kağıtlar 2021 için ve sonraki 2 yıl için çok iyi kazandıracak diye düşünüyorum...

Havacılıkta Thy çok ucuz ve aşıdan yana problem çıkmazsa 80-100% potansiyele sahip...

Kendi adıma buralardan düzeltme bekliyorum ve sonrasında 80% portföyle 2-3 kağıt alıp beklemeyi ve geri kalan kısımla da viop ta hedge/fırsat kollamayı planlıyorum...

Potansiyelleri değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum...
    İyi akşamlar herkese...
    Bakalım ..hayırlısı neyse o olsun İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Bir de öyle ütsğn beni tamam abi hiç mi yılbaşı harçlığı vermez ayıptır günahtır..
    Çok kötü bir finansal sene oldu sintercim ..böylesi bir rallide terse kalmak ..çok ayıp ve dediğin gibi günah.
    Hayat hoş gerisi boş

6. Akşam kapatıcaz artık laptopun ekranı aldı klavyesi kaldı onu da napıcaksam

7. İşin ilginç tarafı düşse de ne yapacağımız belli değil ..mesela farazi diyelim yarın 5bin point eksi açtı ..ve eksi devam etti ..tepki için herkes longlar bu defa da verdikçe verir ..

Aslında çok güzel ip uçları vardı maalesef değerlendiremedik ..mesela Biden in seçilmesi mesela Katar ın borsaya girmesi ..merkez bankası başkanı ve ekonomi bakanın değişmesi ..çok net sinyaller

Ayrıca teknik analiz de çok net sinyal verdi ..sadece 30 ekim ve 2 kasım MUM lar bile net ..aynı bu bulguyu Ağustos 2018 de mekan da paylaşmıştım ve o zaman longtan iyi kazanmıştım ..aynı mum u bu defa İzmir depremi nedeniyle gözardı ettim ..arkadan gelen HO ve diğer trend göstergeleri ..en basitinden sevdiğim MOST ..hepsi çok açık ve netti ..olmayınca olmuyor işte ..
    Hayat hoş gerisi boş

8. Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 24 kişi okumaktadır. (3 üye ve 21 ziyaretçi)

mert45, sinterklass+, Zinedrimed+

Oooo son günlerin rekoru geldi kazanamıyoruz bari bununla sevinelim
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 424/1316 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •