Onemli Gunler Banner
Sayfa 424/911 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. birincil piyasa saat 13:00 kapanacak şu ana kadar 210 lot işlem oldu
    kapanışa kadar tamamı alınırsa yukarı doğru neler olur neler
    böyle kalırsa aşağıya çok yol var

2. rüçhan pazarında en az 50.000 M. rüçhan alındı 100.000 m yeni hisse eder
    ama bunların çoğunu kullanmayıp birincil piyasaya bıraktılar neden acaba

3. A1 capital durmadan satıyor acaba şöyle bir görevi mi var bu arkadaşların.. burrdan 99 98 fiyata bakmadan sat sonra git diger piyasadan 1 tl den hisseyi al. diger pazarda satılanın tohumuna para mı saydılar ne de olsa degil mi !!! ytd

4. 5000 rüchanı ikinci gün 350 tl ye sepetlemiştim. Şimdi 98 kurulş. Yazık katılanlara. 80 kuruştan alırız bir iki aya

Arada bir ufak ufak alıp ortalama düşürelim diyorum da, bir daha bedelli yapmasından korkmuyor değilim. Gsray kaç defa üst üste yapmıştı. Aynı haltı yemesin bu da...

6.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Arada bir ufak ufak alıp ortalama düşürelim diyorum da, bir daha bedelli yapmasından korkmuyor değilim. Gsray kaç defa üst üste yapmıştı. Aynı haltı yemesin bu da...
    Valla bu saatten sonra kimse hiçbir şeyine güvenmez zaten güvenilmezdi hepten suyunu çıkardı... Bir bedelli sürecini bile yönetemediler... Biz de bu adamlar akıllıdır acaba ne planlıyorlar da böyle basıyorlar kağıda falan diye hep bir zeka pırıltısı arayıp durduk ama görünen o ki kırıntı bile yokmuş.... Bedelliden sonra şimdi de sermaye azaltımına giderlerse şaşırmayacağım.... 64 milyon pay satamayan rezillik süreci.... Bezdim....

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Cok iyi bir firsat 1 liradan al uefa ya kadin mi 2 liradan yarisini sat keyfine bak
    uefaya kalınca ne kazanacak ki 2 tl olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Herkesin düşeceğini düşündüğü bundan sonra gerçekten herkesin tahmini gibimi olacak yoksa yanıltıp ter köşemi yapıcak izleyelim görelim borsa kumarhanesinde

Sayfa 424/911 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •