Sayfa 426/841 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    şimdi onlar düşünsün hoş geldin
    eyvallah dostum..,,babanın oğlu kemal duymasın(keko)..dikişe gelmeyelım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    yuvaya dönüş başlasın..kartal yuvasına dönsün,,kademelerdeyım ,,bu kadar gurbetlık yeter..

verenın malı ıtınayla alınır..

yüklü gelıyorum ona gore ,,

arnavut votkamla eriği çalıştır ulenn.. varsa bu dikişi sökecek çıksın görelim..burası karışacak vazıyet alın
    hoş geldin dostum..hayırlı uğurlu olsun..dostum sorması ayıp değilse kaç adet almayı düşünüyorsun...yüklü dedin de...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hoş geldin dostum..hayırlı uğurlu olsun..dostum sorması ayıp değilse kaç adet almayı düşünüyorsun...yüklü dedin de...

kekocan paraları çekmeseydım bıstten senı lot adedınde son atraksıyonlarla katlıyordum..portfoyu yuzde yuzden fazla buyuttum çok şukur..şuan için 12 bın lot alabıleceğim ..çok sayılmaz

8000 lotla gıtmıştım buralardan..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. ben en iyisi koltuğu kwona devredeyim...adam gerçekten de alfasta iyi iş çıkardı...maxsimum fayda sağlayıp tekrardan gesan yuvasına döndü...gerçi bir ara gesan benim için tamamen bitmiştir demişti..ben artık kwonu burada göremeyeceğimi sanıyordum...ama anlaşılan gesanda bir cevher görmüş ki alımı uygun görmüş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. keko astor ıçın ne düşünüyorsun..kabaca baktığında çok ıyı şirket nedersın..ve ucuz..

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    eyvallah dostum..,,babanın oğlu kemal duymasın(keko)..dikişe gelmeyelım..
    ahaha hemen geldi alımlar bereketli olsun kartlar yeniden dagıtılıyor desene
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben en iyisi koltuğu kwona devredeyim...adam gerçekten de alfasta iyi iş çıkardı...maxsimum fayda sağlayıp tekrardan gesan yuvasına döndü...gerçi bir ara gesan benim için tamamen bitmiştir demişti..ben artık kwonu burada göremeyeceğimi sanıyordum...ama anlaşılan gesanda bir cevher görmüş ki alımı uygun görmüş...
    dostum o gunku hareketlerı ,170 lere kadar basmaları tahtacının hareketlerı cıddı manada berbattı..yoksa şirket pırlanta daha ne yapabılırkı..bu alanda çalışan bır şirketten bundan daha ıyısı beklenemez..fiyatada yansıyacaktır muhakkak..

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    keko astor ıçın ne düşünüyorsun..kabaca baktığında çok ıyı şirket nedersın..ve ucuz..
    açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi artık yataya surme vakti gelmiş gibi daha önce çok yedik.. tabi üstad sensin YTD
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 426/841 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •