Onemli Gunler Banner
Sayfa 426/662 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 5292 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    İçi boş, farazi ve gereksiz bir yorum olmuş.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şubat Mart gelsin boş mu dolu mu görürüz

Cevabın bu olmamalıydı. Neyse gelsin bakalım.
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Şubat Mart gelsin boş mu dolu mu görürüz
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

3.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Cevabın bu olmamalıydı. Neyse gelsin bakalım.

Piyasadaki ralli büyük senetlerde oldu geçmişte olduğu gibi ALGYO büyük senetlerin rallisini izledi izlettirdi ancak bir önceki yılın zirvesine gelebildi yani kimseye bedava para yok oysaki o bir yılda araba ve ev fiyatları USD 3 katı arttı degilmi yanlismiyim Şubat Mart ta büyüklerinde rallisi bitince topyekûn çöküş bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Piyasadaki ralli büyük senetlerde oldu geçmişte olduğu gibi ALGYO büyük senetlerin rallisini izledi izlettirdi ancak bir önceki yılın zirvesine gelebildi yani kimseye bedava para yok oysaki o bir yılda araba ve ev fiyatları USD 3 katı arttı degilmi yanlismiyim Şubat Mart ta büyüklerinde rallisi bitince topyekûn çöküş bekliyorum
    Bu realiteye göre geçen yıl bu fiyatlardan ALGYO alan bir yatırımcı reel piyasa göre yüzde 70 zararda ev satıp almissa veya USD, sattığı 3 katına çıktı aldığı yerinde duruyor

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Bu realiteye göre geçen yıl bu fiyatlardan ALGYO alan bir yatırımcı reel piyasa göre yüzde 70 zararda ev satıp almissa veya USD, sattığı 3 katına çıktı aldığı yerinde duruyor
    ŞU çok bilmişleri bekliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yarın nasıl bir kapanıs olcak görüşlerinizi yazarmisiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Yarın nasıl bir kapanıs olcak görüşlerinizi yazarmisiniz.
    Türkiye borsası yıllardir aynı Ağustos da borsa dip olur burda mal toplarlar Eylül de start verirler Ocak sonu Şubat basi sat git yaparlar.gecen yıl tam 28 Ocak da 158 bin de iken de çeşitli platformlarda uyardım kimse ciddiye almamıştı.bu yıl da borsa 240 bin görüldü ama ülkede maalesef devalüasyon oldu USD bazında reel piyasa bazında herkes zararda bu gerçek yadsınamaz.benim yazılarım çoğunun hoşuna gitmiyor biliyorum çünkü geçen yıl topikte livehuman diye biri vardı onun gibi 80 90 olacak demedigim için sevilmiyorum olsun sevmesinler beni sevsinler de istemiyorum sorunuzun cevabına gelince Şubat başına kadar 32 36 arası testere sonrasında tüm piyasalarda çöküş bekliyorum endeks 1 düşer senetler 3 düşer

8. 32-36 arası kastınız nedir, anlayamadım.

Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Türkiye borsası yıllardir aynı Ağustos da borsa dip olur burda mal toplarlar Eylül de start verirler Ocak sonu Şubat basi sat git yaparlar.gecen yıl tam 28 Ocak da 158 bin de iken de çeşitli platformlarda uyardım kimse ciddiye almamıştı.bu yıl da borsa 240 bin görüldü ama ülkede maalesef devalüasyon oldu USD bazında reel piyasa bazında herkes zararda bu gerçek yadsınamaz.benim yazılarım çoğunun hoşuna gitmiyor biliyorum çünkü geçen yıl topikte livehuman diye biri vardı onun gibi 80 90 olacak demedigim için sevilmiyorum olsun sevmesinler beni sevsinler de istemiyorum sorunuzun cevabına gelince Şubat başına kadar 32 36 arası testere sonrasında tüm piyasalarda çöküş bekliyorum endeks 1 düşer senetler 3 düşer

Sayfa 426/662 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •