Sayfa 426/595 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    artık ok yaydan çıktı.....bsoke satılmazsa liman satılır o satılmazsa enerji satılır hiçbiri satılmazsa btçim satılır...zira ortaklar sermaye arttırmı yapmayı kabul etmediler...ve ykb da o zaman söke yi satarım dedi.ve kabul ettiler....o olmaz ise diğer iştrakler olur....ha hiç bir şey olmaz ise tek çare kalır...fabrika söke ye taşınır....arazi degerlendirilir o borç yine kapatılır.....

Gıkınız çıkmadı buna bile.Çünkü kafanızı gömmüşsünüz kuma.Kininiz nefretiniz olayları gerçek anlamı ile irdelemenize engel.

Bu şirketin borçları ağırlıklı kime.İşbankası+TSKB yani iş grubuna değil mi?Cari beyimiz hadi herkes uyanamadı bu işe niye sormuyorsun bunu yazana YKB nasıl Söke ye çökebilir diye.Ya da burada bu işleri çok iyi analiz eden arkadaşlar????Buna gıkınız çıkmamış peşine bir ton destan yazmışsınız topicde.Sanmayın ki nedenini de bilmiyorum.Ama efendilik bende kalsın.

Ha şunu bilin benden bilgi kırıntısı bile çalışmaz burada.Benden hiç beklemeyin zaten bu tarz şeylere ses çıkarmamı.Çıkarmam çünkü.Bak ekip toplanmış bekleyenimiz çok bol bol faydalansınlar şimdi.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 27-09-2019 saat: 16:25.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Yeni fabrikayı kurmuşsun ,şakır şakır ihracatı yapıp para basar bir durumdasın, sonra şirketi SATILIĞA çıkartıyorsun.
    Bir yerde bir problem var ,ben mi anlamdım. Mali raporlara bakınca ben net olarak görüyorum.Birileri
    bu işi kıvıramadı o kadar net.

ytd.
    Saygılar,

3. Bundan sonraki genel kurula CARİ+KYNO+BAHMET beraberce gider gerekeni yaparsınız artık.Yönetime de öğretirsiniz şeffaflık nasıl olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. 200k yı almadan surdan suraya gitmem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,499
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    200k yı almadan surdan suraya gitmem.
    2810 dan çizecektin.2620 den alırsın.ama bu edremit yeşil çizik zeytin değil..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Sayfa 426/595 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •