Onemli Gunler Banner
Sayfa 427/1009 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Depremde çöken su şebekesini Kerem Kınık’ın yöneticisi olduğu şirket yapmış
    https://www.msn.com/tr-tr/haber/othe...559e2546&ei=15

AL sana basit bir hortum...Gitti 105Milyon TL

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Tekrar geldik yeni bir ayın başına ,Mart ayı dış ticaret rakamları kaç olacak.
    Günlük 400 milyon dolar ile gidiyorduk en son.
    ihracat haftalık
    GEÇEN HAFTA
    20 - 26 MART 2023
    4,409
    MİLYAR $
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

https://www.sondakika.com/haber/habe...kani-15740655/

Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, katıldığı bir canlı yayında, "Şu anda var ya, seçimi 1. turda almanın bir tane yolu var. Tek bir yolu var. Seçmen yaşını 15'e düşürürsek ben birinci turda alırım" şeklinde konuştu. Sözlerine devam eden İnce, "Ama 18'de kaldığı sürece alamam. Yaş grubu aşağı doğru düştükçe, destek oranım artıyor" ifadelerini kullandı.

4. 15 yetmez.
    Ilkokula baslama yaşına kadar insin.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    https://www.sondakika.com/haber/habe...kani-15740655/

Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, katıldığı bir canlı yayında, "Şu anda var ya, seçimi 1. turda almanın bir tane yolu var. Tek bir yolu var. Seçmen yaşını 15'e düşürürsek ben birinci turda alırım" şeklinde konuştu. Sözlerine devam eden İnce, "Ama 18'de kaldığı sürece alamam. Yaş grubu aşağı doğru düştükçe, destek oranım artıyor" ifadelerini kullandı.
    en yukarı gittikçede başkasının ki artıyor
    biride çıkar seçme yaşı 65+ olsun derse
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    15 yetmez.
    Ilkokula baslama yaşına kadar insin.
    Bir elma şekerine iktidar olur.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    en yukarı gittikçede başkasının ki artıyor
    biride çıkar seçme yaşı 65+ olsun derse
    Yaşlı adam niye verir O birisine anlayamıyorum. Son 10 yılda emeklinin içinden geçti. Son üç yıldır da tecavüz ediyor.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bunu mu buldun söyleyecek. Sadece çanakkale köprüsünden verdiğimiz para onun çocuğuna yaptığı sigortanın 4 milyar dolarda biridir. Kaldıki sigortayı cebinden ödemiştir. Benim cebimden değil. Geçmediğin köprüyekulkamadğın havaalanına kullanmadğın hastaneye otoyola tünele hergün para ödediğinin farkındamısın benim sevgili ak vatandaşım

Yoksa seccadedemisin hala
    şimdi reha abi kütahya dan IST e uçmasın mı sayın basganım? bagkurlu diye davşanlıdan arabayla mı gitsin her yere

Sayfa 427/1009 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •