Sayfa 428/672 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Olayı siyasete dökmeyelim de. Yahu arkadaşım 3 4 yıl önce analar ağlamasın zamanı, Dolmabahçe de Hdp lilerle ortak açıklama yapılırken Akepe için de aynı kelimeyi Hdp ile içi içeler diyebiliyor muydun?

Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Dikkat ederseniz kimin gelmesinden ziyade kağıt için hayırlı olsunda kim gelirse gelsin olayını eleştirdim. Ama şu kadarını yani duymak istediğinide belirtmekte sakınca görmüyorum. Ben ATATURK ‘ün chp sini özlüyorum. Nedeni ise hdp ile iç içe oldukları için. Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Bu biraz bana ağır geldi. Kağıtdan ziyade vatan, devlet ve millet için deseydiniz daha doğru olurdu gibime geliyor. Evet bende zarardayım. Ama borsada para kazanmak kolay değildir. Hele sizin benim gib ky için hiç değildir. Çelik gibi sinirlerin olacak. Çelik gibi sabrın olacak. Ama asla menfaatin vatanın, devletin ve milletin önüne geçmemelidir. Belki bana kızacaksınız. Şimdiden özür dilerim. Ama gerçekten çok yanlış bir düşünceydi sizinki. Saygılar
    Ytd
    Herkesten fazla Milliyetçiydik. Dolar bile bozduk. Ama bize kimse acımadı. Çatır çatır hoyratça sağa sola savurdular. Tabi ki yine de önce vatan fakat paralelde de kağıt için en hayırlısı. Aslında kağıt için en hayırlısı borsa için de en hayırlısı olacak. Borsa için en hayırlısı da zaten Türkiye için en hayırlısı olmuş olacak bundan sonra.
    Milliyetçinin en önde gidenini de gördük. 7 Haziranda koalisyon yapmadı 100 bin zarar ettim, şimdi de o asla dediğinin kayığına bindi, üstüne de erken seçim dedi bi 100 bin de şimdi gitti. Kimse kimseyi düşünmüyor. Hele siyasetçiler. Bitti o yıllar. Heyecanla telaşla herkes birşeyleri kovalama ve götürme paniğinde.
    Not: hdp hariç her partiye oy vermiş birisiyim. Uzun zamandır da değişiklik peşindeyim. O kadar.

3.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Herkesten fazla Milliyetçiydik. Dolar bile bozduk. Ama bize kimse acımadı. Çatır çatır hoyratça sağa sola savurdular. Tabi ki yine de önce vatan fakat paralelde de kağıt için en hayırlısı. Aslında kağıt için en hayırlısı borsa için de en hayırlısı olacak. Borsa için en hayırlısı da zaten Türkiye için en hayırlısı olmuş olacak bundan sonra.
    Milliyetçinin en önde gidenini de gördük. 7 Haziranda koalisyon yapmadı 100 bin zarar ettim, şimdi de o asla dediğinin kayığına bindi, üstüne de erken seçim dedi bi 100 bin de şimdi gitti. Kimse kimseyi düşünmüyor. Hele siyasetçiler. Bitti o yıllar. Heyecanla telaşla herkes birşeyleri kovalama ve götürme paniğinde.
    Not: hdp hariç her partiye oy vermiş birisiyim. Uzun zamandır da değişiklik peşindeyim. O kadar.
    Sayın Zamekçi ben sizi çok iyi anlıyorum. Zaten sizi eleştirirken özür dileyerek yaptım. Amacım ne burda siyaset yapmak nede bir menfaat sağlamak. Sizi kırmak hiç değil. Ama bakıyorum bir anda benim yazdıklarımdan sonra burası siyasi arenaya döndü. Arkadaşlar ben a, b, c partisi belirtmeden sadece kişisel menfaatlerin ülke menfaatlerinin önüne geçemeyeceğini belirttim. Ben sadece hdpkk nın dışındaki tüm partilere saygı duyarım.

4.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Sayın Zamekçi ben sizi çok iyi anlıyorum. Zaten sizi eleştirirken özür dileyerek yaptım. Amacım ne burda siyaset yapmak nede bir menfaat sağlamak. Sizi kırmak hiç değil. Ama bakıyorum bir anda benim yazdıklarımdan sonra burası siyasi arenaya döndü. Arkadaşlar ben a, b, c partisi belirtmeden sadece kişisel menfaatlerin ülke menfaatlerinin önüne geçemeyeceğini belirttim. Ben sadece hdpkk nın dışındaki tüm partilere saygı duyarım.
    Estağfurullah. Benden yana bir sorun yok. İçiniz rahat olsun.
    Şu dönemi ne partisinden olursak olalım hakikaten en iyi şekilde atlatalım. Hangi ülke şu son 2-3 aydır çektiğimizi çekiyor? Hatta 5 yıldır başımıza gelmeyen kalmadı. Allah'ın belki de imtihanı. Kim gelirse gelsin gelenin işi de hiç kolay değil. Güzel günler göreceğiz güneşli günler günler inşallah

5. Arkadaşlar aslında yok birimizin diğerinden farkımız. Temennimiz aynı huzurlu,mutlu, ailemizle refah içinde kardeşce yaşamak istiyoruz.
    Zaten başımıza ne geldiyse aman siyaset yapmayalım görmeyelim duymayalım konuşmayalım hep bundan geldi. Tabiki konuşacağız medenice tartışacağız hayırlısını bulacağız.
    Ülkeyi 16 yıldır malum iktidar yonetiyor durum ortada memnun olan gider oyunu verir memnun olmayan benim gibi gider kendine yakın gördüğüne verir. Son olarak bu dünya sultan süleymana kalmadı kimseye de kalmaz. Atatürk derki
    BENİM NACIZ VÜCUDUM ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALKACAKTIR.

6. Bana gore bu hissede yukselis 4-5 gun oncesinde baslamistir. Sahsi olarak hareketin devamini bekliyorum. Gazaniz mubarek olsun. Yukselisin nereye kadar devam edecek hep beraber gorecegiz. Donus noktalarini daha sonradan tekrar analiz edecegim. Hisse 1.20 lerdeyken dusme ihtimalinin yuksek oldugunu dusundugumu soylediğimde . Hakaretler, patronun adami fln diyenler vardi . O zamandan bu zamana duserek geldik. Benimsahsi dusuncem bu hisse icin boga piyasasidir. Bunlar tamamen kendi goruslerim olup beni baglar. Asla yatirim tavsiyesi değildir.
    Not: Herkes kafasina gore takilsin.

Herkese saygı , ötekileştirmeden .

8. az kaldı sıfırlayacak
    kansız senet....

Sayfa 428/672 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz