Sayfa 428/1006 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 128 kişi okumaktadır. (24 üye ve 104 ziyaretçi)

TL severler toplanmış
    yok döviz ve altıncılarda takipte
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Teb kullandık tekrar nasıl kullanabiliriz hocam aç kapa yapıyorum vermiyor oranı
    Hocam aç-kapa ile olmaz kendileri arar yada siz ısrar edin veriyorlar.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Marifetli günlükte hesap yaparken boşta kalan bakiyeyi dikkate aldınız mı?
    Hayır ben kendim global genç kullanabildiğim için direk boşta bırakmadan global genç hesabına göre hesapladım.

3. Alınan kararları okumadım. Okuyanlar bile tam anlayamamış. Muğlak ifadeler olduğu söyleniyor. Bir durumu netleştirmek gerekiyor. Bu alınan kararların başlangıçı ne zaman? Yani 28 eylülde hesap açtıran bir kişi bundan yararlanabiliyor mu? Ya da on gün önce hesap açtıran. Bu konuyu bankalar ile konuşmak gerekiyor sanırım

4. Piyasa ile inatlaşılmaz... Piyasa kazanır, kimse piyasadan daha büyük değildir.

Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Teb kullandık tekrar nasıl kullanabiliriz hocam aç kapa yapıyorum vermiyor oranı
    Marifetliyi kapatıp bankadan haber bekleyeceksiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bir de şu var. Bir yıl içinde bu kararlara rağen faiz artışı olursa ne olacak? yarın ne olacağını hiçbirimiz bilmiyoruz.
    [QUOTE=Tarila;4803663]Hocam aç-kapa ile olmaz kendileri arar yada siz ısrar edin veriyorlar.

Teşekkürler hocam müşteri hizmetlerini aramam lazım değil mi

7.  Alıntı Originally Posted by citak Yazıyı Oku
    Nkolay uyuyo , 15+ oranları konuşması lazım risk primiyle 60 gün saçmalığınada son vermeli...
    E kardeşim yazdık ya okumadın mı 60 gün kalkacak kesin bilgi diye
    Lütfen şu forum da aynı şeyleri konuşmayalım ve üye arkadaşların ne yazdıklarına dikkat edelim. Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Alınan kararları okumadım. Okuyanlar bile tam anlayamamış. Muğlak ifadeler olduğu söyleniyor. Bir durumu netleştirmek gerekiyor. Bu alınan kararların başlangıçı ne zaman? Yani 28 eylülde hesap açtıran bir kişi bundan yararlanabiliyor mu? Ya da on gün önce hesap açtıran. Bu konuyu bankalar ile konuşmak gerekiyor sanırım
    Muğlak ifade yok..Millet okuduğunu anlamaktan aciz olmuş artık..
    Resmi gazete ilanında bu kararlar yürürlüğe girdiği tarihten itibaren diyor..
    Hemen altında ise yayın tarihinde yürürlüğe girer diyor..
    Yayın tarihi kaç..
    29 eylül..
    Bugünden itibaren yani..Dün bankalar kapandıktan sonra çıktığına göre bugünden itibaren yani..

Bu kadar basit..

2018 de de uygulandı bu..
    Hayır bugünden evvel açılan hesaplara yansımıyor..(biraz mantık öyle bişi olabilir mi)
    Bugünden evvel alınmış bono lara da çalışmıyo..

Sayfa 428/1006 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •