Sayfa 428/520 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Galip 1,5 milyon şotu ne zaman , nasıl satacak acaba. Kıllığına bir anda verebilir mi?

2.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Metronun burada olduğu çok açık ve belli mal diğer yerlere dağıtılmış, ky da almış onları dökene kadar diğerleri karşılıklı paslaşır
    eee biz bunu biliyorduk ve de söyledik, nerede 040cılar

3. Son yarım saati yediler...bu hissede borsa tedbirlerinin hepsini yaşıcaz gibi daha...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sn batık sana zahmet müsait olunca pazartesi tavan olcak şekilde bir alan satan atarsan seviniriz

Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Sn batık sana zahmet müsait olunca pazartesi tavan olcak şekilde bir alan satan atarsan seviniriz

Tavan ve ben...23 yılda ,23 kere anca yaşamışımdır..onda da satmamışımdır...ve de elimde patlamıştır..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Vıkvob7nh

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Tavan ve ben...23 yılda ,23 kere anca yaşamışımdır..onda da satmamışımdır...ve de elimde patlamıştır..
    Elbet birgün tavan tavan tavan olucak elindeki hisselerden birisi ve sen o gün 1 duble viskiyi önce kaybettiklerine sonra da seni devirmek isteyipte deviremeyenler için iç kardeşim...yeterki saglıgın yerinde olsun herşey geri gelir...kazandıklarınıda sağlıklarla harca...seviyoruz seni...

Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Elbet birgün tavan tavan tavan olucak elindeki hisselerden birisi ve sen o gün 1 duble viskiyi önce kaybettiklerine sonra da seni devirmek isteyipte deviremeyenler için iç kardeşim...yeterki saglıgın yerinde olsun herşey geri gelir...kazandıklarınıda sağlıklarla harca...seviyoruz seni...

Eyvallah abim de ben o günleri göremem,görsemde satmış olurum.eplas ve Mzhld 4 yıl taşıdım.aynı maliyetle 1,20 lerden verdim.birisine uyarak.sonra hisse 3 e,4 e katladı. Sonra gidip 4 5 den bir daha aldım.biliyorsun bu seferde 9 lara gitti ,satmadım..hatta 8 den eplas aldım,sonucu biliyorsun....5 yıl bekle elde var sıfır,hatta eksi..bir dürüst patrona denk gelemedim ki. 7 yıl önce 4 den esems aldım.şu an hisse kapalı..
    Yani nereye el atsam kuruyor,tabii bende.

Sayfa 428/520 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •