Sayfa 43/367 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. ayva peralarla robot alacakmış şu linkte verdiklerinden.
    adı da Quinn.
    buraya daha uğrar mı ki?

angara daki dinazorları sökuyolar bence dolar ondan düştü...melih evde ağlıyomuş tabe yavrusu sayılır insan üzülüyor sahip çıkan da olmammış...3.84 e kdar direnci yok doların bekliyorum direnç ben olcam orda...her sey kontrol altında yalnız bitcoine yatıraymışız daha iyi olurmuş bu tv deki çok bilmişlere güvenirsen olcagı bu 550 kişiyi takipteyiz bilen olmadı doları artık öğrendim tersini yapçan abi bunlar bişey bilmiyor...bitcoin 9501 dolar...

3.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    angara daki dinazorları sökuyolar bence dolar ondan düştü...melih evde ağlıyomuş tabe yavrusu sayılır insan üzülüyor sahip çıkan da olmammış...3.84 e kdar direnci yok doların bekliyorum direnç ben olcam orda...her sey kontrol altında yalnız bitcoine yatıraymışız daha iyi olurmuş bu tv deki çok bilmişlere güvenirsen olcagı bu 550 kişiyi takipteyiz bilen olmadı doları artık öğrendim tersini yapçan abi bunlar bişey bilmiyor...bitcoin 9501 dolar...
    Abi dulari tespit icin ben altuna bakiyon...Altun gidici ise dolar dusucu...

4.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    ayva peralarla robot alacakmış şu linkte verdiklerinden.
    adı da Quinn.
    buraya daha uğrar mı ki?
    Abi ben Quinn'i alip, Mert hucama verceyn...Hedaye...

Ben Sophia'ya dalipim...Koca ariyomuş, yaparis kocalik...

Abi yeterki izdivac ossun bea inş.
    Vize mize hekayesi işin
    Zodyaklarla gelir saudiyaya
    Bilezigi dakar yingaanima
    Döner geliriz vesselâm :-)))))

on numero dostların var kıskandım walla...abi robot bile olsa bunlar susmaz...yağım bitti ,sarjımı takarmısın, senin kablo çok kısaymış,benim niye tek taşım yok,beni seviyon mu,yeni modellere niye bakıyon ...iyi düşün abi viop deel plan işlemez gaza gelme abi

7. açma kapama düğmesi varsa ayva senin için sevinirim.

Abi şimci öz türkçe
    Gelin gelmekten damat damlamaktan gelir emme o gelini urdan cikaraman ondan ele dedim yoksa düğün burda olsa tabi daha iyi olur idi :-) neyse robota sevdalansanda robotun sevdası olmaz kokmayan şeyin sevdası mı olur zati sevda dediğin ne ki yisin bak sarmusak ahşamunan değil Gerdek yanına yaklasman
    Başlarım öyle aşkın izdirabina

Sayfa 43/367 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •