Sayfa 43/157 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Ama şunu öğrenemedk. Bizler başvuracak mı yoksa gerek yokmu. Bu açıklamayı benim gibi bekleyenler var. Lütfen gerçek bilgi sahibi olanlar buradan duyuru yapsın. Teşekkürler

Karşı taraf kesin bir şekilde ifade belirtiyor ki,b n dünkü yaşadıklarımı yazdım,

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Karşı taraf kesin bir şekilde ifade belirtiyor ki,b n dünkü yaşadıklarımı yazdım,

Yaşadığınız nedir. Başvuru yapılıp yapılmayacağı bilgisi sizde varmı

Bir zahmet dünkü yazılarımı okursaniz....

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku

Kesin bir dille konuşmuyor,yerine ,kesin dille konuşur, çıkmış.... özür dilerim... akıllı telefon azizliği...

Asyabank

Alıntı Originally Posted by akrep2 Yazıyı Oku
    iflas başvuru tarihi 06 aralıkta yayınlanmış üzerine 1 aylık süre konulmuş. Telefon ettiğinizde bunu söylüyorlar. 6 ocak 2018 son gün
    6 aralıkta yayınlanmış ama 11.12.2017 tarihinde başlanacaktır diyor o nedenle ocak 11 2018 son tarih diye biliyorum
    YAZI METNİ 33.SAYFADA MEVCUT
    Son düzenleme : cinali; 20-12-2017 saat: 13:15. Sebep: İLAVE

7. Merhaba yeni bir gelişme var, burdakilerin de haberi olsun dedim. Arkadaşım telefonla arayınca öğrenmiş, sonradan ben de arayıp teyit ettim. Hisse sahiplerinin başvuruları Adliye İflas Müdürlüğüne değil Ümraniyedeki İflas İdaresine yapılacakmış, yani bankanın eski genel müdürlüğü.

Yukarıdan böyle karar alınmış sanırım yeni olarak hisse sahiplerinin alacak kaydına katılmasına gerek yok diye. Çünkü şimdiye kadar net birşey söylemiyorlardı napacağımıza dair.

Sizlere de bilgi vermek istedim, kesin net bilgim olsun diyen her zaman aradığımız numaradan bilgi alabilir. 0216 633 59 60

Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Merhaba yeni bir gelişme var, burdakilerin de haberi olsun dedim. Arkadaşım telefonla arayınca öğrenmiş, sonradan ben de arayıp teyit ettim. Hisse sahiplerinin başvuruları Adliye İflas Müdürlüğüne değil Ümraniyedeki İflas İdaresine yapılacakmış, yani bankanın eski genel müdürlüğü.

Yukarıdan böyle karar alınmış sanırım yeni olarak hisse sahiplerinin alacak kaydına katılmasına gerek yok diye. Çünkü şimdiye kadar net birşey söylemiyorlardı napacağımıza dair.

Sizlere de bilgi vermek istedim, kesin net bilgim olsun diyen her zaman aradığımız numaradan bilgi alabilir. 0216 633 59 60
    Bana da aynı telefon numarası,senin tasarrufunda dedi... müracaat için sen bilirsin dedi... birbirinden habersizler..m

Sayfa 43/157 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •