Sayfa 43/402 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3215 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. arkadaşlar,
    bunu yazdıktan bir iki dakika sonra toplamda 100 bin lot civarı satış kademelerinden silindi. Gel de bu ülkede borsaya güven.
    ayrıca Yükselen ve yükselmeyen hisselerin bilançosunun önceden bilindiği nasıl belli oluyor, görüyorsunuz. Karelin iyi bilanço açıklayacağınmı bildikleri için son rallide en fazla yükselen hisslerden biri oldu. Bizim dangala hissenin de son çeyrekte güzellik yapacağını bildikleri için anasını ağlattılar. bizim gibi garibanlar da niye yükselmiyor diye yırtınıp duruyoruz.

2. Arkadaşlar,
    ne kadar etkili olur bilemiyorum ama güçlü para çıkışı para az da olsa para girişine dönmüş durumda

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4. Birisine beddua edecekseniz Kor(a)lara gelesin demek yeter

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Heves etmeyin önce 3.94 görecek. Sonra baskılanıp yükselirse yükselir. Ekranı izleyip sinirinizi yükseltmeyin.
    Kendi adıma bunu yemediğimi ve daha da kuvvetlendiğimi 3.96-4 arası söylemeden edemeyeceğim bay chakal;)

6. 4.02 kapattık hemi. O kadar kötü addediliyorsa bu bilanço (yıllık) ve son çeyrek bu hissenin bugün bayağı bi dip yapması lazımdı. Kötü addedilen her bilanço sonrasi %-5 %-10 az veya çok salan hisse bugün salmadı. O zaman bu işte bi bit yeniği var. KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. 60 üstü bilançoyu ne hale getirdiler millete çakmak için, bunlar doymaz,

8. Sayın alkacılar af buyurun bir sorum olacak.

Alka henüz konsolide bilanço açıklamamış açıklanan vergi dairesine verilen bilanço.

Benim bildiğim vergi dairesine verilen bilanço ile konsolide bilanço arasında az veya çok fark oluyor.

Geçmiş verilere bakmadım ama geçmişte vergi dairesi bilancosu ile konsolide bilanço arasında bire bir paralellik var mı.

Bu sebeplemi herkes konsolide bilanço gelmiş gibi yorum yapıyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 43/402 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •