Onemli Gunler Banner
Sayfa 43/145 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1155 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    4.8x lerden onay alıp asagi doğru dip arayışı beklentim var benimde. Insallah beklentim gerçekleşmez ve artık yavaş yavaş limandan ayrılır.
    sn Alonewolf 4.80 - 4.90 (turkuaz ve mürdüm) önemli bir seviye. bu seviyelere demir atıp dinlenirse iyi olur.. ancak yağ yeşil 4.51
    altında yatay aşağı süreç devam edebilir.. ben önümüzdeki seçimden çok sonrasındaki olası 2. tura göre bir senaryo belirlemeye çalışıyorum.. bu yüzden olası dip seviyeleri yazmaya çalıştım..svg dostum Koray da CRLN göndermesi yapınca mını bir analız yapmaya çalıştım.. kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

borsada en büyük yalanı '' bu böyle olacak '' diyen söyler.. her türlü olasığa veya senaryoya açık olmak ve buna göre tepki vermekte yarar.. geçmiş dönemlerde yeşil pembe aralığı genelde çalışmış.. malsız çulsuz bu seviyeyi takibe aldım..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn Alonewolf 4.80 - 4.90 (turkuaz ve mürdüm) önemli bir seviye. bu seviyelere demir atıp dinlenirse iyi olur.. ancak yağ yeşil 4.51
    altında yatay aşağı süreç devam edebilir.. ben önümüzdeki seçimden çok sonrasındaki olası 2. tura göre bir senaryo belirlemeye çalışıyorum.. bu yüzden olası dip seviyeleri yazmaya çalıştım..svg dostum Koray da CRLN göndermesi yapınca mını bir analız yapmaya çalıştım.. kazancınız bol ve daim olsun..

Teşekkür ederim, emekleriniz ve bilgilendirmeleriniz için.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, emekleriniz ve bilgilendirmeleriniz için.
    ben de 2044 te üye olan bir üyeyim... sizin gibi eski bir üye ile bilgi paylaşımında bulunmak keyif verici..
    ilginize ben teşekkür ederim..

5. Eskiden tek eğlencemiz bu forumdu. Guzel zamanlardı.
    Simdi eğlencemiz patronun saklabanliklari.
    Spk şu imtiyazlı hisseler konusunda adım atarsa , o zaman hızlı gelişmeler olur.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Sn Koray merhaba son analizimden sonra Caroline gerekli çaprazı atmadı.. üstelik İstanbul ( yeşil ) ve Çanakkale (pembe ) boğazlarını geçip Eğeye indiler. Dönüş için Caroile (bir kırmızı bar ile) ıhtıyaçları var.. aşağıda 2 yatay (PEMBE YEŞİL) kanalın nasıl kullanıldığı ve kırıldığı görülüyor... (burada yeşil olan ortalama aşağıda sarı)

son durumda ise barın mürdüm ve aşağı yönlü sarı üzerinde kalamadığı görülüyor.. bu durumda '' bu süreç uzarsa CRLN aşağı yönlü 1 çapraz daha atması beklenebilir..'' demiştim .. bu aşağı süreç devam ediyor.. kısaca dip oluşumu daha tamamlanmadı..
    kazancın bol ve daim olsun..

Çok teşekkürler Sn. Esozcan,
    "proje" gerçek, firmada biraz kurumsal olsaydı tekniğin bir önemi olacaktı
    ama maalesef!
    İstedikleri gibi hareket edebiliyorlar,
    SPK'nun kulakları çınlasınn

proje gerçek sn. koray bu kadarını söyleyebilirim

bu sene başlar harfiyat çalışmaları

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    "proje" gerçek, firmada biraz kurumsal olsaydı tekniğin bir önemi olacaktı

gün gelecek, o gün geldiğinde tekrar konuşacağız

o zamana kadar yazmayacağım