Onemli Gunler Banner
Sayfa 431/935 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 23 kasım...

Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    10 gün önce spk nın hazırlığı ardından

bugünlerde nominal altındaki hisselerin sırayla % 20 'ler yapması tesadüfmü acaba...

(hisselerin ky ya dağıtılıp ardından bedelli serüveni başlatacaklar)

tektu yaparmı yapmazmı? Daha önce finansal borçları kapatmak için yapmıştı Finansal borçlar daha da arttı.

Yapacanmı Mamadali Bey ?
    dün akşam twet camiasındaki mesajlara bakınca adamların amacına ulaştığını görüyorum.

umarım sonu benzemez

spk bi calışma yapıyor nominal altı hisselere bedelli kolaylığı diye 15-20 gün önce burada paylaşmıştım spk nın resmi sayfasından linki... (henüz kesinleşmedi çalışma aşamasında)

her ne hikmetse nominal altı hisseler tavan yapıyor... arkasından çakılıyor.
    inananlar için bu işin vebali büyük!

ama görünen o ki para çok daha büyük bazıları için...

yüksek maliyetli arkadaşlara geçmiş olsun

2. Patron hisse alımı yaptı

3. Kesinlikle YTD.
    Ya bu karaktersizler cok pis elimize verdiler. Ya da bir haber gelmeden herkesi bıktıracaklar. Özkaynakları artan, defter degerinin kacta kaçı işlem gören , satış haberi bekleyen bir hissede 1.sine inanmak istemiyorum. Tüm sermayem ile tektudayim artık. 1,5 lari görünce tekrar buralara geleceğim. Kalın sağlıcakla

4. Bugün oyuncu 500 bin zarar yazdı.

5. Patroniçe yine avanelerinle yaptın yapacağını . Ama bu sefer tavsiyeye uyup yarısını 90 üstünden verdim.Ama senin oluşturduğun mağdurların ahıyla başın çok ağrıyacak.ÇAKMA KARADENİZLİ SENİ.....İndirde 70 lere bak yine akrabalığı güçlendireceğiz seninle.

6. Küçük yatırımcının atladığını düşünmüyorum geçmişi falso bir kağıt haber yok bişey yok

7. Hayret borsa gundem haber yapmamış tektu neden yükselmiş neden düşmüş hayret yorum yok

8. Bütün forumlarda çok sayıda yeni nickler verip verip veriştirneye başlamış. Denek ki çok sayıda yeni kişi mallandırılmış.

Yatırımcılara asıl golü SPK atıyor borsa yönetim anlayışıyla. Reel değerine göre çok düşük kalmış hisselere devre kedici uygulamaları veya brüt takas uygulamaları veya tedbir kararı almaları yersiz bir uygulama. Şirket reel değerine göre piyasa değeri şişmiş şirketlere uygulasalar anlaşılır olur. Ama ucuz kalan hisselerde her harekette şip şak iş başındalar

Sayfa 431/935 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •