Sayfa 431/942 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7535 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Alıntı yapmazsanız sevinirim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Mesela 40 TL den EREGL alınmaz ama 60 TL den alınır gibi. Bu size çok saçma gelecektir doğal olarak.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

3. Bu son mesajım konuya ilişkin. Be adam, biz bilmiyor muyuz ucuz pahalı çizgisini, trendi? Ky diye bir grup belirlemişsin kafanda kendini de wise man ilan etmişsin kendi kendine yazıp duruyorsun. Gerçi hem senin hem mathiasın (belki de ikiniz de aynı kişisiniz, hatta kuvvetle muhtemel) derdi tamamen buradakileri provoke etmek. Ama çivi çiviyi söker kardeşim. En ufak hakaret provokatif mesajınızı şikayet edeceğim bundan sonra. Bu işi bu sitede çözemezsem başka mercilere gideceğim. Yok öyle yağma. İyi niyetli değilsiniz.

4. Günlük ortalama işlem hacmi 8 milyar TL olan hissede 4 milyar TL lik hisse geri alım programı açıklanıyor. Yorum yok.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mesela 40 TL den EREGL alınmaz ama 60 TL den alınır gibi. Bu size çok saçma gelecektir doğal olarak.
    Pandemi dibinde 10 tl thy 70 tl tuprs pahalı ama 50 tl thy 150 tl tuprs ucuz gibi. Yada 10 tl den 6 tl ye düşmüş halkb pahalı gibi. Belki o halkb seneler seneler sonra 50 tl de iken ucuz olacak. Trend 1- 1.5 dolar civarından kol kesmese idin halkb da şimdi 30 cent de üstelik de şirketteki payın 10 da birine düşmüş bir şekilde dolanıyor olacaktın. Geçen senelerde yanına kar karmış idi.Katmerli yani .Bunu da KY pek anlamaz. Konuşur durur.

6. KY lerin en büyük özelliklerinden biri de komplo teorilerine acayip prim vermeleridir. Her şeyin altında başkalarının izini ararlar. Kusurlu olan asla kendileri değildir. Onlar hiç hata yapmaz, çok zekidir, uyanıktır, çok bilgilidir.

7. Entegre Faaliyet raporu geçen yıl ne zaman yayımlanmıştı, hatırlayan var mı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sayfanın içine etmişler.bugün hisse hakkında bir tane faydalı bilgi göremedik neyse bastık engeli havlayıp dursunlar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 431/942 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •