Sayfa 434/1011 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Billion milyar demek Kerem trillion trilyon demek.
    ısrar ediyorsun ama billion ile billionen farklı..
    Bir Avrupa Milyarıyla Bir Amerikan Milyarının Arasındaki Fark Nedir?
    What's the Difference Between a European Billion and an American Billion?
    https://www.smartick.com/blog/other-...rican-billion/

[IMG][/IMG]

anladın sen??

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    ABD'de Olağanüstü Kriz Toplantısı
    https://www.youtube.com/watch?v=cGbi1wRozZg
    FED in yabancı merkez bankalarına açtığı FIMA Repo dan bir ülke 60 Milyar dolar para kullanmış.
    Hürkuş yazılarından senin tedirgin olduğunu hissettim.....poz gereği olabilir mi....?

Çad, ExxonMobil'in ülkedeki tüm varlıklarını kamulaştırdı

Bakalım tekrar iade edecek mi bunu abd ye.....2006'DA DA BENZER BİR HAMLENİN ARDINDAN GERİ ADIM GELMİŞTİ................

4. Herkesin kendine gör derdi var diyor. Uzun versiyonunu bulamadım.

https://twitter.com/times_altcoin/st...26027274977291
    Ali Koç’tan Hayat tavsiyeleri..
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Bence bu türev işinin özellikle büyük yabancı bankalarda şişmesinin nedeni uzun vadeli büyük işlemler, CDS satışları vs. Kaç kere T.C. Hazine'si yurt dışından 5 yıllığına x milyar dolar borçlanıldı hemen EUR borçlanmaya çevirilerek şu kadar faiz kazancı oldu diye geçti.

Diyelim Hazine 1 milyar dolar borçlanıyor, bu değişik bankalarda en az 4 mliyar dolar türev işlem doğuruyordur ve zamanla suyunun suyu işlemler ile 10 milyar dolar hatta çok daha fazlasına kadar çıkıyordur.

Organize piyasalarda kapama ile netleşme oluyor ama tezgah altında sürekli ters işlemler ile netleştirliyor ama asıl kontratlar vade sonuna kadar duruyor olmalı.

20 Trilyon o yüzden normal hatta az bile.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bu kapital sistemin karanlık noktası
    Suyunun suyu işler...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Yarın dört şirket ortaklarına nakit temettü ödemesi yapacak.

Nakit temettü ödemesi yapacak şirketler şunlar:

1- Akçansa Çimento (#AKCNS), 1 adet (lot) hisseye brüt 1,3058439 TL (net 1,1752595 TL ) nakit temettü ödemesi yapacak. Hissedarlar nakit temettüye 27 Mart 2023 günü hak kazanacak. Hesaplara geçmesi ise iki iş günü sonra 29.03.2023 günü olacak.

2- Aygaz (#AYGAZ), 1 adet (lot) hisseye brüt 1 TL (net 0,90 TL ) nakit temettü ödemesi yapacak. Hissedarlar nakit temettüye 27 Mart 2023 günü hak kazanacak. Hesaplara geçmesi ise iki iş günü sonra 29.03.2023 günü olacak.

3- İş Yatırım Ortaklığı (#ISYAT), 1 adet (lot) hisseye brüt 0,35 TL (net 0,35 TL ) nakit temettü ödemesi yapacak. Hissedarlar nakit temettüye 27 Mart 2023 günü hak kazanacak. Hesaplara geçmesi ise iki iş günü sonra 29.03.2023 günü olacak.

4- Koç Holding (#KCHOL), 1 adet (lot) hisseye brüt 1,733 TL (net 1,5597 TL ) nakit temettü ödemesi yapacak. Hissedarlar nakit temettüye 27 Mart 2023 günü hak kazanacak. Hesaplara geçmesi ise iki iş günü sonra 29.03.2023 günü olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Hürkuş yazılarından senin tedirgin olduğunu hissettim.....poz gereği olabilir mi....?
    Tam aksine çok rahatım.Pozisyonum son 1 yıldır güvenli tarafta.
    Dünyanın benim beklediğim tarafa elbet geleceği kaçınılmaz.
    Banka çiftliklerinde yaşayan mudiler bir gün kesime gidecekleri gün için yaşatılıyorlar.
    Henüz gerçek bir siyah kuğu görülmedi.
    Covid zamanı gelen gri bir kuğu idi.

Sayfa 434/1011 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •