Sayfa 435/981 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Ekonomiyi batır, vergiyi halka yükle sonra fedakarlık bekle, ülke yönetmek ne kadar kolay.
    Aslında spor kulüpleri gibi feda meda win min diyerek bir kampanya başlatılabilir.
    Duygu sömürüsü ile para toplamak çok makul.
    En kolay para kazanma yöntemi...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    28 Haziran da çocuğa dorun aldım, iki şarj sonra pert olup servise gitti. 29 'unda servise gitti . Garanti süresi 2 yıl dayanıklılık 10 dakika değil.

2 Temmuz'da yumurta aldım, son kullanma tarihi 17 temmuz . İçinden civciv çıktı. Pazartesi dağıtım yapılmış salı ben almışım.

Karpuz alıyorsun ya ham ya uluk. Devlet dairesinde işin oluyor memur yok.
    Ticaret karşındakini kazıklamak üzerine kurulu. Müderrislik babadan oğula geçer olmuş 18. yy deki gibi .

Arkadaş ne güzel dedi . Bir ülke silahla korunmaz.

Çok dertliyim sözlük, çok.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    28 Haziran da çocuğa dorun aldım, iki şarj sonra pert olup servise gitti. 29 'unda servise gitti . Garanti süresi 2 yıl dayanıklılık 10 dakika değil.

2 Temmuz'da yumurta aldım, son kullanma tarihi 17 temmuz . İçinden civciv çıktı. Pazartesi dağıtım yapılmış salı ben almışım.

Karpuz alıyorsun ya ham ya uluk. Devlet dairesinde işin oluyor memur yok.
    Ticaret karşındakini kazıklamak üzerine kurulu. Müderrislik babadan oğula geçer olmuş 18. yy deki gibi .

Arkadaş ne güzel dedi . Bir ülke silahla korunmaz.

Çok dertliyim sözlük, çok.
    Dorun değil drone. Gördünüz mü telefon bile pandik atıyor. Şu kız güzelmiş deyip bakmaya korkuyorum, altından ne çıkacağı belli değil.

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dorun değil drone. Gördünüz mü telefon bile pandik atıyor. Şu kız güzelmiş deyip bakmaya korkuyorum, altından ne çıkacağı belli değil.
    Markette satılıp bizim yediğimiz yumurtalar döllenmemiş yumurtalar,dolayısıyla civciv çıkma ihtimali yok.Size nasılı denk geldi acaba?Ne markaydı merak ettim.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ha orası doğru, Ankara 'da oturup burada benim kemeri sıkıyorlar.
    Kemerin nerde takılı olduğu önemli ama.
    Benim boğazım acımaya başladı.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Aslında spor kulüpleri gibi feda meda win min diyerek bir kampanya başlatılabilir.
    Duygu sömürüsü ile para toplamak çok makul.
    En kolay para kazanma yöntemi...
    Ciddi ciddi benim fakirim bağış yapar, ülke kötüye gidiyor destek olayım der.

Suriyelilerden alınan çalışma harcına 517 TL indirim.
    https://sptnkne.ws/uE4M

Benden daha fazla vergi al, ne üdüğü belirsiz mülteci sıfatlı kılıksızlara ver.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Markette satılıp bizim yediğimiz yumurtalar döllenmemiş yumurtalar,dolayısıyla civciv çıkma ihtimali yok.Size nasılı denk geldi acaba?Ne markaydı merak ettim.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Dostum kabuğu kırılınca içinde simsiyah bir şey vardı. Kurcalamadim iğrenç bir koku vardı. Markete geri götürdüm kasiyer öyle dedi ama sen haklısın civciv olamaz. Resmini çekip hem firmaya attım hem de bakanlığa.

Evinizin 500 metre yarıçapta 5 tane olan marketlerden birisi , deyim de . Bu tür firmalar lokal üretim de yapıyorlar ya , genel bir yafatalama içine girmeyim müsaadenizle. Ha dur özelden yazayım.

Sayfa 435/981 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •