Sayfa 435/650 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaslar ne olacak bu vertu. Hic adeseye benzemiyor. adese gibi dusundum ama. Nedir sizlerin ongorusu

SalimMustafa

2.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    öne alıyorum tahta yapıcının gözüne sokmaya yoksa başka bir nedeni yok saygılar

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Güzel tespit ve özet kutlarım..😊

3.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    öne alıyorum tahta yapıcının gözüne sokmaya yoksa başka bir nedeni yok saygılar

Sizin senaryo ya göre bir zıplama daha yapması lazım 4.00 üstüne 😊

4. Teknik görünüm olarak 3,50 üzeri kalıcı olmalı günlük kapanışları!verus daki geri çekilmeyide kullandı 2 gündür silkelemeye bir süre daha oyalanabilir bant hareketleri ile

5. Yarın hücreden çıkış başlıyor .Birden olumsuzluk gitmesi için bir tavanlik canı var.Bunu başarabilecek güç olustu

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Brütten çıkıp da prim yapmayan tek hisse galiba vertu olacak...normal de iyi de bir şirkettir vertu....iştirakleri çok kaliteli şirketler..ortağı olduğu kafein dahi son üç ayda 4,5 lardan 7,30 lara çıkmış...bu çıkış şirkete kar yazması lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. 6 tl zirvesinden 3 tl ye düş vede buna rağmen hiç tepki verme...sen ne vicdansız bir spekmişsin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. işallah batarsınız

Sayfa 435/650 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •