Sayfa 436/602 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sakın atlamayın oturun oturduğunuz yerde
    sonra ağlamayın gel gel yapıyorlar
    Paso gülüyon pozitif abi, şoför atladı sen halen neyi bekliyon annamıyorum, boşuna elenktürük harcama ücbucuk asla gelmez...

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    FTSE endeksinde bugün endeks ayarlaması günüymüş.Araştırın isterseniz.YTD
    Son anda karanlık odada satış sebebi buymuş mu Sayın ozannn ?

3. Sayın Pozitif; ben yatırımcıyım ve günü geldiğinde ( bi kısmını önceden çıkmıştım) elimde kalan hissenin tamamını uygun gördüğüm bi seviyeden çıkacağım..Her hissede (eğer hisse batmazsa) bir dip seviyesi vardır..Önemli olan o seviyeyi bulmak ve bulduktan sonra sabır etmektir.Kendi adıma 3 yıl önce aldım ama pek başarılı olduğumu söyleyemem.Daha eski hisse taşıyıcılarına diyeceğim tek şey üzgünüm...
    Senin tek 1 düşünceni onaylamadım,delikanlıca seni tebrik ettim, 13 TL den hisselerini sattığında.Hatta kar ile ayrıldığını yazdın.Buna rağmen gecenin 1:00 da dahi hisse hakkında olumsuz ve gereksiz yazışmaların ile bu bakış açısının sana yakışmadığını her fırsatta içtenlikle yazdım.Ama senin nezdinde davranışlar görüldüğü gibi değişmiyor maalesef..Suya yazmışım adeta..
    Sayın Pozitif; ben elimde hisse olmadan başka bir hissede yazı yazsam hele hele olumsuz bir yazı yazsam o hisseye sahip olanların ailesini düşünür sonra da kendi kişiliğime bakar içim kan ağlardı..Hasta olurdum....

Soruna gelince; görebildiğim haberleri olabildiğince kaynak belirterek paylaşıyorum.Elimden geldiğince ..YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Son anda karanlık odada satış sebebi buymuş mu Sayın ozannn ?
    Sayın Endeks ; anlamıyorum borsadan yalnız iyi bir okuyucuyumdur.Twitterdan değerli bi kişi paylaşmış yazdım bende.Araştırması sizlerden ..Birde bu gece not artırımı-azaltımı haberleri gelecekmiş.Bu konuya da bakın ..İyi akşamlar arkadaşım.ytd

5. Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch'in bu gece Türkiye Değerlendirmesi var.

Fitch Kredi Notu:B Görünüm:Negatif S&P Kredi Notu:B Moody's Kredi Notu:B3 Peki bu notun karşılığı nedir?

- 'Önemli Derecede Spekülatif' ve 'Yatırım Yapılamaz 'seviyesidir.

Böyle bir haberde okudum.Google sorarak veya twıtter gibi kaynaklardan araştırın..YTD

6.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch'in bu gece Türkiye Değerlendirmesi var.

Fitch Kredi Notu:B Görünüm:Negatif S&P Kredi Notu:B Moody's Kredi Notu:B3 Peki bu notun karşılığı nedir?

- 'Önemli Derecede Spekülatif' ve 'Yatırım Yapılamaz 'seviyesidir.

Böyle bir haberde okudum.Google sorarak veya twıtter gibi kaynaklardan araştırın..YTD
    Yıllardır Kredi Derecelendirme kuruluşları raporlarında Yatırım yapılamaz seviyesindeyiz zaten..

İlk zamanlar (3-4 yıl önce) piyasa bunları dikkate alırdı Lakin artık pek anlamı yok..

ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın Endeks ; anlamıyorum borsadan yalnız iyi bir okuyucuyumdur.Twitterdan değerli bi kişi paylaşmış yazdım bende.Araştırması sizlerden ..Birde bu gece not artırımı-azaltımı haberleri gelecekmiş.Bu konuya da bakın ..İyi akşamlar arkadaşım.ytd
    https://www.ntv.com.tr/turkiye/turki...km3Wr-BwxR_4Q#

Cumhurbaşkanının Fillandiyanın nato üyeliğine vize vermesi haberi Özellkle Abd Avrupa ve dış basında olumlu karsılandı.

bu haber Özellikle savuma sanayi ASELS ve HALKB üzerinde olumlu yansıma yapabilir..

ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Satış sebebi ABD ve Avrupadaki bazı bankaları batma riski ve tam tedbir alınıp alınmamasının net bilinememesi;

haftasonu riskini almak istemeyen yatrımcılar satış yaptı sanırım ytd..

Kendi gözlemlerimdir..

Sayfa 436/602 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •