Sayfa 436/993 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bankalar kac gr altini fizikiye ceviriyordu ?
    Zamanında araştırmıştım işbank 5 kilo üstünü veriyordu,garanti sadece tüm türkiye için sadece istanbulda ve tek şubeden çekime izin veriyordu.Kuveytde sınır yoktu ama gümüşte misal granül veriyorlardı,ve nakliye komisyonu diye bir para alıyorlardı.Şu anda bence hiç bir banka fiziki teslimat yapamaz,böyle bir altın piyasada yok

Link verdiğim sitede altda bağlantılar veriyor,en altda gold var onu tıklayın gelen sitede en sağda altda kağıt altın ve gümüşün reel altın ve gümüşe oranına bakın neden bankaların altın teslimatı yapamayacağını anlarsınız))))))

4.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    batı paktından gasp/tokat yiyen, milyar doları yata gömen adamların, nato üyesine gelmesi de hani ne bileyim... hani belki,
    Biz de NATO ile pürüpak değiliz ki...

Patriot vermediler gittik S400 aldık. S400'leri geri vermedik diye f35'lerimize el koydular. Biz ikili oynamaya bu işlerden çok önce başlamıştık zaten.

Ruslar da bunların farkındalar tabi.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bankalar kac gr altini fizikiye ceviriyordu ?
    Yapı kredi

Fiziki teslimat işlemleri 1 kg (995/1000 saflıkta) ve katları şeklinde yapılabilmektedir

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Biz de NATO ile pürüpak değiliz ki...

Patriot vermediler gittik S400 aldık. S400'leri geri vermedik diye f35'lerimize el koydular. Biz ikili oynamaya bu işlerden çok önce başlamıştık zaten.

Ruslar da bunların farkındalar tabi.
    Yeni okudum bize dron ekipmanı satmayan Kanada Ukrayna'ya dronlara taksınlar diye kamera mı ne yollamış. Vaziyet bu.

7.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Kulislerde faizin 1000 baz puan artırılacağı konuşuluyor ne diyorsunuz gelir mi
    Ben de 4-5 puan artış olabilir diye duydum ama ne derce doğru bilmem, 3 aylık kur korumalı yapanların süresi mart sonu doluyor, aradaki fark oldukça yüksek, acaba yüklü dönüşlerin olduğu tarihte doları düşürmek için böyle bir faiz artışı yaparlar mı diye düşünüyor insan.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Ünlü hukukçudan Erdoğan’a açık mektup: Hukuka geri dönülmesi kaçınılmazdır

AKP iktidarı döneminde hazırlanan reform yasalarının mimarlarından ünlü hukukçu Prof. Dr. İzzet Özgenç, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a açık mektup yazdı. Özgenç mektubunda 'hukuka dönüş' vurgusu yaptı.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...azdir-7006316/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 436/993 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •