Sayfa 436/891 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    rıza bile solladı bunları tam vampir bunlar ıeyho tavan ..
    Yolu açık olsun İeyhonun Bugün onunla aşkım bitti Sağolsun Rıza adammış. 6 aylık kadar sabrettim mutlu etti beni Darısı bu yıllarımı yiyen ihlas grubu hisselerine

Bol kazançlar herkese.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    rıza bile solladı bunları tam vampir bunlar ıeyho tavan ..
    Rahmetlide sollardı ama kovid geri geri gitmeyi,yürümeyi seviyor Allah için Enver Ören'nin sağlığında (Allah rahmet etsin) en kötü zamanında bile yüksek işlem(Tl ve hisse bazında) hacimleri ile hisseler havada uçuşuyordu bist 30 hisselerine yükselişlerde kesinlikle ayak uyduruyordu ki o zamanlar yatırımcılar korkmuyordu hatta iştahla ihlas holding ve İhlas Gyo hissesi alıyordu şimdilerde mücahit ören hertürlü gayri resmi hileli yola başvuruyor küçük yatırımcıyı zarara uğratmak için acımasız,merhametsiz herif.. Benim ihlas hol. hissem yok ama kuyruk acım var o yüzden yazıyorum..

3. Enveri de aynı mücosu da aynı.İhyayı 1.76 dan aldım halka arzda.Enver öldüğünde 60 kuruş tu.Ölmüş hakkında konuşmayayım diyorum da (bu güvene ortak olun ) diyen enverdi.Halen daha iyi bir leylek arıyoruz.Çok canımı yaktılar öncesinde 1997 civarıydı sanırım.İhlas bir tepe yaptı sonra öyle bir düştü ki tahtası kapandı.Ben o zaman da ihlastaydım.Yani sorun nerde kimde bilmiyorum ama şirket sahibi olarak babaoğul.Allah bildiği gibi yapsın hepsini.Biz de nasibimiz yokmuş deyip sineye çekeceğiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Enveri de aynı mücosu da aynı.İhyayı 1.76 dan aldım halka arzda.Enver öldüğünde 60 kuruş tu.Ölmüş hakkında konuşmayayım diyorum da (bu güvene ortak olun )
    Bu kadar yıldır süren dalavereden sonra kazansak da bu kadar ah almış bir kurumun ettiği kardan ne hayır gelir ! Belki de Allah'ın sevdiği kullarız da Allah yedirmiyor ! Sabır desen bu hissenin yatımcısında,
    uzun vade desen burada, bedelliye iştirak desen defalarca burada .Daha ne yapılacak söylesinler de kusurumuzu bilelim.😊 Allah maliyeti yüksek olanların yardımcısı olsun. y.t.d.

5. Bir hikaye uydurup kağıdı uzaya çıkartma vesilesiyle son bir vurgun yapma hayallerine bizim küçük yatırımcı taş koyacak mı bakalım. Mevla görelim neyler...

6.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Bankacı arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.

Bedelliden girişli nakit 709.000.000 TL ile hiç bir şey yapılmadığını farz etsek,

Yılın geri kalanındaki 10 ay da faizde değerlendirildiğinde getirisi ne olur?

yatırım tavsıyesi değildir.
    16 Şubat 2021 | Finans Gündem | Otomobil Sayfası | Teknoloji Gündem

İttifak Holding ve İhlas Holding sorusu
    2 / 2
    İttifak Holding ve İhlas Holding sorusu
    16 Şubat 2021 - 08:41www.borsagundem.com

BEDELLİNİN ÜÇTE BİRİ BORCA GİDECEK

SORU- İhlas Holding’te sermaye artırımı olacak mı?

CEVAP- İhlas Holding 790,4 milyon TL olan çıkarılmış sermayesini yüzde 89,7 bedelli artırarak 1,5 milyon TL’ye yükseltti. Hissedarlar, rüçhan haklarını 22 Şubat 2021 tarihine kadar kullanabilecek. Bu anlamıyla sermaye artırımıyla ilgili süreç halen devam etmekte. Şirket bedelli sermaye artırımından ortaklarından elde edeceği net 707,4 milyon TL’nin 250 milyon TL’sini borçları için kalan bakiyeyi ise çeşitli yatırımlarda kullanacak. Buna göre elde edilecek fonun yaklaşık üçte biri borçlarına gidecek. Ortaklardan gelen fonla firmanın mali yapısının güçlenmesi önemli olmakla birlikte kalıcı bir toparlanma için istikrarlı kârlılık şart. Yatırımcıların alım yönlü işlemleri hissenin yukarıya yönelmesinde etkili oldu. Sektörün piyasa defter değeri ortalaması 8 iken hissenin 3,82. Firmanın kâra geçebileceğine dair güçlü sinyaller verebilmesi mevcut seviyelerden daha da yukarılara taşınabilmesine olanak tanıyacaktır.

Borsa.gundemden.alıntıdır.Yatırım.tavsiyesi.değild ir.

7. yasayarak ogrenmeniz gerekiyormus
    ben anlatinca olmuyor

8. O halde bu hisse de niye nöbet tutuyor sunuz?

Sayfa 436/891 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •