Sayfa 437/572 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4576 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Bizim bir hikayemiz var hemde içinde bir sürü öyküsü olan

Sadece masalcı okumak istemiyorum diyor

Burada piyasalardan çok ayrıştık yıl sonuna kadar 1,25 dolar olmaı oda en azından

Bugün güzel açıkçı yedi bakalım yarın ne olacak

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

2. Eczwcibasi geçmişi garanticidir.yani geçmişte faizden para kazanmıştır risk almayı hiç sevmez.ve unutmayın sayın Tayyip bey Bülent Bey'in villasinda partiyi kurmadan önce koç ve Sabancıyla görüşmüştür.ayni şekilde son fabrikasinda yine bakanlar yanindaydi.ve yine kaz dağları için kıyameti koparan muhalefette bir kez olsun patronun ismini soylememistir.yani yedi duvelle çıkarları için barışık biridir patron.kontrolu kaybedeceğini anladığında hissenin çıkması için piyasa ile paylaşılması bir haber yoktur deyip balyozu vurmuştur.kisacasi patron ne zaman ne isterse o olacak

3. Çok kaliteli ecil yönetimi kağıdına gene sahip çıkmıyor pehpeh blrde sosyal aktivitelere sponsor oluyor bence ancak bar önünde geçenlere peçete kolonya tutacak kapasitesi var

hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

4. Bi adam var adam ters indikatör çıkacak dediğinde düşüyor düşecek dediğinde çıkıyor bana çok faydası oldu şimdi hangi platform da sık yazıyor söylesem yanlış olur , sagolasin ters indikatör .Pardon sagolasin izocam mı deseydim .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5. Hisse son iki aydır yükselişte. Temmuz ayında yeni şirket alım haberi sonrası yükseliş başladı. 10 tl civarından Önce 15 üstüne attı ve yaklaşık 50 gün bu zirve ile 14 arasında bir bantta dolaştı. Bu hafta ilk defa bu bandın dışına çıktı ve dün 16.7 i gördü. Bu çıkışa rağmen banka perdormanslarının yanında sönük kaldı. Ve beklediğimiz büyük endeks kağıtlarına geçiş için uygun parite yakalamak şöyle dursun o hisselerle parite ilaç aleyhine bozuldu.

Endeksteki çıkış bir taraftan, İlacın ve Ana holdingin artık su yüzüne çıkmaya başlayan beklentieri(tekrar saymayalım) diğer yandan ben hissenin yükseleceğini düşünüyorum. Hepsi bu. Bu baskı bir yerde bitecek. Bu kadar gelişme fiyatlanmasın, hem de sonsuza kadar bu mümkün değil. Bir yerde bu olacak. Zaten komik fiyatlardayız.

6. Sana katılıyorum ama bir farkla
    Bizdeki Yükseliş standart olmuyor bunun en büyük nedeni patronun hisse almam demesi gerçi arka kapıdan alıyor o konuda yeteneği var ama biz yükselişden bir şey anlamıyoruz bir söz vardır bilirsin karıncanın bir yılda yediğini deve bir avuçta yermiş
     Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Hisse son iki aydır yükselişte. Temmuz ayında yeni şirket alım haberi sonrası yükseliş başladı. 10 tl civarından Önce 15 üstüne attı ve yaklaşık 50 gün bu zirve ile 14 arasında bir bantta dolaştı. Bu hafta ilk defa bu bandın dışına çıktı ve dün 16.7 i gördü. Bu çıkışa rağmen banka perdormanslarının yanında sönük kaldı. Ve beklediğimiz büyük endeks kağıtlarına geçiş için uygun parite yakalamak şöyle dursun o hisselerle parite ilaç aleyhine bozuldu.

Endeksteki çıkış bir taraftan, İlacın ve Ana holdingin artık su yüzüne çıkmaya başlayan beklentieri(tekrar saymayalım) diğer yandan ben hissenin yükseleceğini düşünüyorum. Hepsi bu. Bu baskı bir yerde bitecek. Bu kadar gelişme fiyatlanmasın, hem de sonsuza kadar bu mümkün değil. Bir yerde bu olacak. Zaten komik fiyatlardayız.

7. Yalandan gene bir kap atmış Meksika pezosu
    Adam hiçbir adam gibi kap atmıyor adeta zoruna gidiyor

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bi adam var adam ters indikatör çıkacak dediğinde düşüyor düşecek dediğinde çıkıyor bana çok faydası oldu şimdi hangi platform da sık yazıyor söylesem yanlış olur , sagolasin ters indikatör .Pardon sagolasin izocam mı deseydim .
    İlginç ki ne ilginç . Adama ters git, parayı cebine koy ,ağladığında al , sevindiginde sat bu kadar .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 437/572 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •