Onemli Gunler Banner
Sayfa 437/463 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon
Arama sonucu : 3703 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by Kartal... Yazıyı Oku
    Bir sürpriz yapıp, bugün bültende onay geliyormuş.. İnşallah
    Margün (Magen) enerjinin Enda adlı iştirakine daha önce sıra gelmesi gerekiyor diye tahmin ediyorum, o sebeple Margün ü takip ediyorum...Onaylanma sırasının bir an önce gelmesini hangi şartlar değiştiriyor, ilk baş vuru tarihinin bir önemi var mı, yok mu çok net bilmiyorum...
    Son düzenleme : loruhlano; 23-05-2024 saat: 22:54.

Hisseyi yöneten de kendisi gibi(ANZ) ilkokul mezunu değildir inşallah, hala hisseyi nasıl düşüreceklerini planlıyorlar...

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Hisseyi yöneten de kendisi gibi(ANZ) ilkokul mezunu değildir inşallah, hala hisseyi nasıl düşüreceklerini planlıyorlar...
    Sayın loruhlano araştıralım ne mezunu olduğunu ama pek önemi yok kendim kazanayım mantığı var kurnaz adamdır bizleri limanda bırakıp gitmek istiyor.

Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın loruhlano araştıralım ne mezunu olduğunu ama pek önemi yok kendim kazanayım mantığı var kurnaz adamdır bizleri limanda bırakıp gitmek istiyor.
    Kesinlikle, hisseyi yukarılara boş taşıyıp, yukarı fiyatlarda küçük yatırımcıları mallandırma derdinde...Özellikle de 8,5 TL den sonrasına dikkat etmek gerekiyor..

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    [QUOTE=kafkaskartalı;6816860]Sayın loruhlano araştıralım ne mezunu olduğunu ama pek önemi yok kendim kazanayım mantığı var kurnaz adamdır bizleri limanda bırakıp gitmek istiyor.ilk okul mezunu kendisi selamlar

[QUOTE=kafkaskartalı;6816866]
     Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın loruhlano araştıralım ne mezunu olduğunu ama pek önemi yok kendim kazanayım mantığı var kurnaz adamdır bizleri limanda bırakıp gitmek istiyor.ilk okul mezunu kendisi selamlar

ANZ >> Kendisi ilkokul mezunu, ne olursa olsun yine de bravvo böyle bir mal varlığına ulaşabildiği için...

SIRADAKİ HALKA ARZLAR

Marbaş Menkul Değerler A.Ş. MRBAS Taslak
    Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. Taslak
    Birleşim Yeşil Enerji A.Ş. Taslak
    Teknik Yapı San ve Tic. A.Ş. TEKYP Taslak
    Dünya Varlık Yönetim A.Ş. DNYVA Taslak
    Destek Finans Faktoring A.Ş. DSTKF Taslak
    Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. Taslak
    Multınet Kurumsal Hizmetler A.Ş. Taslak
    Meysu Gıda San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Destek Finans Faktoring A.Ş. Taslak
    Uras Kimya San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    (Intercity) Ekim Turizm Tic. ve San. A.Ş. Taslak
    Kıraç Galvaniz İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. Taslak
    Zen Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Taslak
    Narlı Feribot İşletmeciliği A.Ş. Taslak
    (enterprise) Yes Oto Kiralama A.Ş. Taslak
    Arkopa Ahşap Panel Sanayi A.Ş. Taslak
    Sümer Varlık Yönetim A.Ş. Taslak
    Gündoğdu Gıda Süt Ürünleri San. Tic. A.Ş. Taslak
    Mega Teks Tekstil Ürünleri İmalat San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Uslu Çsm Demir Çelik A.Ş. Taslak
    Cem Zeytin A.Ş. Taslak
    Durukan Şekerleme San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Altınkılıç Gıda ve Süt San. Tic. A.Ş. Taslak
    (Penti) Penca Tekstil Çorap San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Alcas Metal Sanayi A.Ş. Taslak
    Büyük Hekimoğulları Gıda San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Gama Recycle Sürdürülebilir Teknolojiler A.Ş. Taslak
    Efor Çay Sanayi Tic. A.Ş. Taslak
    Akçelik Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Techmine Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Taslak
    Tavuk Dünyası Gıda San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Kızılay İçecek San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Smm Tekstil A.Ş. Taslak
    Hdm Çelik Boru San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Çavuşoğlu Demir Çelik Geri Dönüşüm A.Ş. Taslak
    Tezkim Tarımsal Kimya San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Kaymet Metal İmalat San. ve Tic. A.Ş. Taslak
    Netcad Yazılım A.Ş. Taslak
    Mikro Yazılımevi Yazılım Hizmetleri Tic. A.Ş. Taslak
    OutMedya İletişim A.Ş. Taslak
    IBS Isıtma Soğutma Havalandırma Tic. A.Ş. Taslak
    Güllük Mandalya Turizm Liman İşletmeleri A.Ş. Taslak
    Sümer Faktoring A.Ş. Taslak
    Omega Elektrik Pano A.Ş. Taslak
    (n11) Doğuş Planet Elektronik Ticaret A.Ş. Taslak
    Enda Enerji Holding A.Ş. Bekliyor
    Hayri Ögelman Madencilik A.Ş. Bekliyor
    Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bekliyor
    Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bekliyor
    Batıliman Liman İşletmeleri A.Ş. Bekliyor
    (binbin) Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A.Ş.Bekliyor
    GFS Holding A.Ş. Bekliyor
    Ferbis Tarım Tic. ve San. A.Ş. Bekliyor
    Yeşil Global Enerji A.Ş. Bekliyor
    Koray Holding A.Ş. Bekliyor
    Zorlu Yenilenebilir Enerji A.Ş. Bekliyor
    Global Tower) Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. Bekliyor
    Golda Gıda San. ve Tic. A.Ş. Bekliyor
    Cosmer Kimya San. ve Tic. A.Ş. Bekliyor

Biteks İplik San. ve Tic. A.Ş. Ertelendi
    Balsu Gıda San. ve Tic. A.Ş.
    Ertelendi

8. Şirket'imizin de dahil olduğu Zorlu Grubu yatırım politika ve stratejileri çerçevesinde, orta vadede yenilenebilir enerji projelerine odaklanmak amacıyla; Şirketimiz 24.05.2024 tarihli yönetim kurulu toplantısında;

1. Sermayesine %42,15 oranında doğrudan iştirak ettiğimiz İsrail'de yerleşik Ezotech Electric Ltd. ("Ezotech") 'nin 10.000 Yeni İsrail Şekeli (NIS) tutarındaki sermayesinde sahip olduğumuz, her biri 1 Yeni İsrail Şekeli (NIS) değerinde olan 4.215 adet hissenin tamamının, 5.405.406 ABD Doları karşılığında tüm hak ve borçlarıyla birlikte, gerekli koşulların sağlanması ve yasal izinlerin alınması kaydıyla, Ezotech'in diğer ortağı (%57,85) Edeltech Ltd.'ye ("Edeltech") satışına (bu satışa bağlı olarak Ezotech'in %100 bağlı ortaklıkları olan dolaylı iştiraklerimiz Ashdod Energy Ltd. ve Ramat Negev Energy Ltd. şirketleri ile bu şirketlerin altında bulunan Ashdod ve Ramat Negev doğal gaz santralleri de Edeltech'e geçecektir) ve ilaveten söz konusu satış kapsamında Şirketimiz tarafından Ezotech'den olan 28.918.919 ABD Doları tutarındaki finansal alacağımızın da Ezotech'den tahsiline;

2. Sermayesine %42,15 oranında doğrudan iştirak ettiğimiz İsrail'de yerleşik Solad Energy Ltd. ("Solad")'nin 10.000 Yeni İsrail Şekeli (NIS) tutarındaki sermayesinde sahip olduğumuz her biri 1 Yeni İsrail Şekeli (NIS) değerinde olan 4.215 adet hissenin tamamının, hisselerin nominal değeri olan 4.215 Yeni İsrail Şekeli (NIS) karşılığında, tüm hak ve borçları ile birlikte, gerekli koşulların sağlanması ve yasal izinlerin alınması kaydıyla, Solad'ın diğer ortaklarından (%8,85) Edeltech'e satışına ve ilaveten söz konusu satış kapsamında 4.324.324 ABD Doları tutarındaki finansal alacağın da Edeltech Energy Lines Ltd. ve Edeltech'den tahsiline;

3. Sermayesine %42,15 oranında doğrudan iştirak ettiğimiz İsrail'de yerleşik Adnit Real Estate Ltd. ("Adnit")'nin 10.000 Yeni İsrail Şekeli (NIS) tutarındaki sermayesinde sahip olduğumuz her biri 1 Yeni İsrail Şekeli (NIS) değerinde olan 4.215 adet hissenin tamamının, hisselerin nominal değeri olan 4.215 Yeni İsrail Şekeli (NIS) karşılığında, tüm hak ve borçları ile birlikte, gerekli koşulların sağlanması ve yasal izinlerin alınması kaydıyla, Adnit'in diğer ortağı (%57,85) Edeltech Holdings 2006 Ltd.'e satışına;

karar verilmiştir. Bu kapsamda taraflar arasında sözleşmesel koşulların yerine getirilmesi ve yasal izinlerin alınması kaydıyla Ezotech, Solad ve Adnit şirketlerinin satışı için ayrı ayrı "Hisse Alım Sözleşmeleri" 24.05.2024 tarihinde (bugün) imzalanmıştır.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
    Paylaşımlarım yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorumlar genel niteliktedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 437/463 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •