Sayfa 439/632 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 5052 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tek burası değil tüm piyasa için en borsa taraftarı yatırımcıları bile isyana sürüklemeye ramak kaldı. Devletin bu yanlışı görememesi buna aksiyon alamaması yazık.
    Niye thyao , Şişe garanti vs düzgün hisseler pozisyon larını koruyorlar , öyle sağlam hisselerden Aselsan gibi salan hisse yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Arkadaşlar bedelsiz verme tarihi ile ilgili bilgi verecek var mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bedelsiz verme tarihi ile ilgili bilgi verecek var mı ?
    Yasal işlemlerin bitmesine müteakip diye yazıyordu nette.sanırım kesin değil

4. 200 günlük ortalamaya değecek gibi oda 45-46 seviyeleri hbk 5,48 son bilançoya göre 10 fk ile işlem görse 54.80 eder 50 li rakamlardan mı bölecekler acaba bekleyip göreceğiz nasip YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

5.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Yasal işlemlerin bitmesine müteakip diye yazıyordu nette.sanırım kesin değil
    benim tahminim spk 15 gün içinde onaylar bence en geç 1 ay mayıs içinde bölünür gibi esas önemli olan 12 aylık bilanço nasıl gelecek hisse başı kar ne olacak onlara bakacaz yapacak pek bir şey yok kendi adıma böyle düşünüyorum hayırlısı olsun herkese YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Niye thyao , Şişe garanti vs düzgün hisseler pozisyon larını koruyorlar , öyle sağlam hisselerden Aselsan gibi salan hisse yok

Arkadaşım siz tekildesiniz. ŞİŞE dede millet SODA da parayı kaldırırken yatırımcının iliğini kurutmadılar mı yıllarca.

Burada mal gelmemiştir git gellerde malda kaptırılmıştır böyle olmuştur.

THYAO nun performansı da son zamanlarda iyi değil. O parayı daha önce yazdım turlatıyorlar sırayla bazı hisselerde.

Benim hedefim bu tekil işler değil. Ben piyasanın yanlış işleyişinden komple rahatsızım. Umarım bir gün düzelir ya da bunun için biraz adım atılsa yeter. Siz zannediyorsunuz ki bu işlerde o taraf bu taraf var. Tüm piyasanın yani yatırımcının karşısında olanların tarafı emin olun tek.

Sayın Bohem önce SPk ya başvuru yapılacak o onayda 2 haftada çıkmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Arkadaşım siz tekildesiniz. ŞİŞE dede millet SODA da parayı kaldırırken yatırımcının iliğini kurutmadılar mı yıllarca.

Burada mal gelmemiştir git gellerde malda kaptırılmıştır böyle olmuştur.

THYAO nun performansı da son zamanlarda iyi değil. O parayı daha önce yazdım turlatıyorlar sırayla bazı hisselerde.

Benim hedefim bu tekil işler değil. Ben piyasanın yanlış işleyişinden komple rahatsızım. Umarım bir gün düzelir ya da bunun için biraz adım atılsa yeter. Siz zannediyorsunuz ki bu işlerde o taraf bu taraf var. Tüm piyasanın yani yatırımcının karşısında olanların tarafı emin olun tek.

Sayın Bohem önce SPk ya başvuru yapılacak o onayda 2 haftada çıkmaz.
    Thy 10 liradan çıktı , şimdi 130 larda daha ne yapsın , Thy bu tahtacılarda olsa şu anda 50 lerde debeleniyordu

8. Para çıkışına bakın. Neredeyse 50 milyon. Önce SISE sonra ASELS. Hem de böyle bir bilanço sonrası.. Bu işin sonu iyi bitmeyecek gibi görünüyor. Yazık bu kadar zamana paraya vs..
    İnşAllah bunlar da aşılır. Sözler bitti..

Sayfa 439/632 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •