Sayfa 44/99 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 790 madde; 345 - 352 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1. Kimki o şahıs
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    eğer patronda bu x şahsı ile iş içindeyse ileride hisseyi piicc eder.. demedi deme ibram..
    SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ulen patronaski.. haber yollayıp yollayıp mal mı çakıyon.. ye sen ya tahtacı.. ikinizden biri yamuk..

du bakalım hanginiz..
    Bir şey sorabilir miyim size. Az bir oranda olsa imtiyazlı hisse var patronda. Bu imtiyazlı hissesi olan şirketlere ben pek güvenmiyorum. Patron sürekli duygusal twitler atıp geri alım açıklamalar ve kap haberleri biraz fazla gibi değil mi. Siz ne dersiniz ?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Bir şey sorabilir miyim size. Az bir oranda olsa imtiyazlı hisse var patronda. Bu imtiyazlı hissesi olan şirketlere ben pek güvenmiyorum. Patron sürekli duygusal twitler atıp geri alım açıklamalar ve kap haberleri biraz fazla gibi değil mi. Siz ne dersiniz ?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen öyle sn. hayri.. ben bugün vedalaştım.. patron ile tahtacısı palamut (madem o kadar çok haber pompalaycaksın başka tahtacı bulamadın mı diye sorarlar adama) ne dolaplar döndüreceklerse buyursunlar..

4. Şirketimiz Sosyal Güvenlik Kurumu'nca düzenlenen "Kurumsal Sunucu Temini (Mainframe)" ihalesini 58.890.000,00 TL bedel ile kazanmıştır. 10 Günlük itiraz süresinin sonunda herhangi bir itiraz bulunmaması halinde şirketimiz Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşme imzalayacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

5. Bu kadar habere üstelik sığ sayılabilecek tahtada tepkisiz kalması???

6. Bu tahtada bence bu kadar ky istenmiyor,bu baskı bu yüzden,ky döküldükçe bi penta neden olmasın..Halka ırzdan beri 2 ye bile katlamadı..Sanki vakti var gibi biraz daha dökmek içi. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. bu hissede inanılmaz bir baskı var. Bu kaplar başka bir şirkete gelse tavan tavan giderdi.

8. 8 milyom hissesi olan bir tahtada hallac pamuguna cevirdiler. Olacak iş degil.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 44/99 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •