Onemli Gunler Banner
Sayfa 44/208 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    tecrübeli arkadaşlara şunu sormak isterim. anlık güzel fırsat yakaladığınızda hızlı hareket etmek gerekiyor belli ki. aynı anda al-satı nasıl yapıyorsunuz, kendiniz mi yoksa mt aracılığıyla mı?
    Ben aracı kurumun internet sitesinden yapıyorum.
    MT ile olmaz bence o iş fiyat anlık değişiyor çünkü

2.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    12.90 dan aldım.
    alır almaz hızlı bir şekilde fiyat düştü.
    viop satışı yapmadım.
    düştükçe düştü.
    stress yaptırdı bana
    tam da bu sebeple sordum bir üstteki soruyu.

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Ben aracı kurumun internet sitesinden yapıyorum.
    MT ile olmaz bence o iş fiyat anlık değişiyor çünkü
    saçma bir soru mu olacak bilmiyorum ama.. önce hangi işlemi yapmayı tercih ediyorsunuz.. viop mu spot mu? mantıken hiç önemi olmaması gerekir ama atladığım bir şey varsa diye soruyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    tecrübeli arkadaşlara şunu sormak isterim. anlık güzel fırsat yakaladığınızda hızlı hareket etmek gerekiyor belli ki. aynı anda al-satı nasıl yapıyorsunuz, kendiniz mi yoksa mt aracılığıyla mı?
    ben cep ten kendim yapıyorum.
    iki ayrı kurumdan.
    ata yatırımdan spot alıyorum. ( kampanyası var ilk 3 ay 0 komisyon ama viop işlem açılmadı henüz)
    işbankasından viop satıyorum. işbankasından kaçmak için diğer kurumun viop un açılmasını bekliyorum.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    saçma bir soru mu olacak bilmiyorum ama.. önce hangi işlemi yapmayı tercih ediyorsunuz.. viop mu spot mu? mantıken hiç önemi olmaması gerekir ama atladığım bir şey varsa diye soruyorum.
    ben ilkönce spot alıyorum sonra viop satış yapıyorum
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    ben cep ten kendim yapıyorum.
    iki ayrı kurumdan.
    ata yatırımdan spot alıyorum. ( kampanyası var ilk 3 ay 0 komisyon ama viop işlem açılmadı henüz)
    işbankasından viop satıyorum. işbankasından kaçmak için diğer kurumun viop un açılmasını bekliyorum.
    o zaman vade sonunu beklemeye niyetliyseniz pozisyon kapanışını da kendiniz yapmanız şart hale geliyor değil mi? aynı kurum olsa vade sonunda siz bir şey yapmasanız da kendi içinde halloluyor diye anladım da.

7. şimdi,
    isgyo 2 hatta 3 gün taban yapsın.

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    o zaman vade sonunu beklemeye niyetliyseniz pozisyon kapanışını da kendiniz yapmanız şart hale geliyor değil mi? aynı kurum olsa vade sonunda siz bir şey yapmasanız da kendi içinde halloluyor diye anladım da.
    evet manuel kendim kapatacağım

Sayfa 44/208 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •